Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Projekt zmian w ustawie o powszechnym obowiązku obrony RP

  ,kategoria D - niezdolny do czynnej służby wojskowej, o której mowa w pkt 1, w czasie pokoju,kategoria E - trwale i całkowicie niezdolny do czynnej służby wojskowej, o której (...)

 • Dokumentacja przetwarzania danych osobowych według RODO

  podejmowanych w celu przeprowadzenia przez organ nadzorczy kontroli przestrzegania przepisów RODO, nie tylko w ramach audytów, o których mowa w art. 58 ust. (...)

 • Nabycie niektórych rodzajów usług i praw a koszty

  instrumentów finansowych oraz świadczeń o podobnym charakterze. Wynikające z przepisów ograniczenie w zaliczaniu wskazanych kosztów do kosztów (...)

 • Porada prawna na temat kategoria d w wojsku

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kategoria d w wojsku, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak uzyskać prawo jazdy?

  . Gdzie możesz złożyć wniosek? W urzędzie starostwa powiatowego w Twoim miejscu zamieszkania. Jeżeli mieszkasz w mieście na prawach powiatu - złóż wniosek w urzędzie (...)

 • Dla kogo Wojska Obrony Terytorialnej?

  wszystkich warunków żołnierz rezerwy zostanie powołany do terytorialnej służby wojskowej, które następuje raz w miesiącu, w pierwszym dniu, w którym w (...)

 • Kto może przybyć do Polski w ramach repatriacji?

  . a-g, i oraz j, dotyczące rodziców (opiekunów prawnych) wnioskodawcy; dane, o których mowa w ww. lit. a, b, e-h oraz j, dotyczące dziadków wnioskodawcy, (...)

 • Który sąd osądzi przestępcę?

  prawnych, powstających na tle przepisów z różnorodnych dziedzin prawa, bądź przepisów z systemów prawnych różnych państw (tak: postanowienie Sądu Apelacyjnego (...)

 • Okresy niezbędne do ustalenia emerytury

  Wywiadu (w organach bezpieczeństwa publicznego), c) w Straży Granicznej, d) w Służbie Więziennej, e) w Państwowej Straży Pożarnej, f) w Służbie Celnej, g) w (...)

 • Kolejność zaspokajania roszczeń z obligacji

  upadłości należności ze stosunku pracy, należności rolników z tytułu umów o dostarczenie produktów z własnego gospodarstwa rolnego, należności alimentacyjne oraz (...)

 • Ruszyła kwalifikacja wojskowa. Kto może dostać wezwanie?

  orzeczenie o niezdolności do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju; kategoria zdolności E, czyli trwała i całkowita niezdolność do czynnej służby wojskowej w czasie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zmiana kategorii wojskowej

  Posiadam kategorię E chciałbym zmienic na A czy to mozliwe?Byłem chory zostałem wyleczony 3 lata temu,i własciwie tylko kategoria E przeszkadza mi (...)

 • Odwołanie od zasądzonych alimentów

  Zostały mi przysądzone alimenty 300 złotych które musze płacić na córke.Sprawa ciągnęła sie rok czasu ponieważ matka mojej córki założyła (...)

 • Proszę o pomoc!!!! Pilne!!!

  Mam 19 lat, 2 miesiące temu urodziłam córeczkę. Moja historia jest dość skomplikowana, ale nie chce żebyście mnie oceniali, bo wiem, że nie wypadnę (...)

 • Kategoria wojskowa

  Witam. Chciałbym sobie zmienić kategorie wojskową z E na min. D. Stając na komosji wojskowej miałem poważną wadę wzroku i na tamte czasy nie było (...)

 • Co robić?POMOCY jestem w desperacji!!!

  Mam 23 lata.Jak byłem w wojsku moja dziewczyna zaszła w ciąże.iktoria urodziła się 2 tygodnie przed moim wyjsciem do cywila.Będąc w wojsku zdradziłem (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane