Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • kasa fiskalna obowiązkowa?

    Mam pytanie, koło mojego domu otworzono budke z makaronami. Chodzi o to ze sprzedawca nie ma tam kasy fiskalnej... to chyba nie zgodne z prawem prawda? (...)

  • Kasy fiskalne- limit obrotów ma spaść o 50%.

    kasa fiskalna na straganach i targowiskach? Obłęd, ja stoje na targu i sobie tego nie wyobrażam zeby na sprzedane skarpetki ze zmarzniętymi łąpami (...)

  • kasa fiskalna

    Witam kiedy muszę mieć kasę fiskalną? Z góry dziękuję Witam Mam takie pytanie prowadzę sklep spożywczy i popsuła mi sie kasa fiskalan czy muszę (...)

  • Plaża i grill

    Witam, Mam dwa pytania. Czy na plaży można smażyć grilla. Czy można sprzedawać rzeczy z tego grilla od tak sobie czy trzeba o tym kogoś informować (...)

  • Od kiedy kasa fiskalna?

    Witam! Mam zamiar otworzyć gabinet weterynaryjny i mam w związku z tym kilka pytań. Po pierwsze czy kasę fiskalną muszę już mieć od samego początku (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane