Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Setki tysięcy złotych wyegzekwowanych przez inspektorów

  w Krakowie w maju 2007 r. w jednym z zakładów gospodarki komunalnej i mieszkaniowej ujawniła przypadki nieprzestrzegania przepisów prawa pracy w zakresie (...)

 • Zakaz ponownego osądzenia za ten sam czyn

  postawienia go przed sądem w Niemczech za przestępstwa popełnione w Algierii. W momencie wszczęcia ponownego postępowania w Niemczech kara wymierzona w (...)

 • Jesteś niezadowolony z wykupionej wycieczki? Dowiedz się czego możesz żądać od biura podróży.

  ; nie odpowiada za szkody moralne". Wpis 1877: "W przypadku imprez, w których w programie przewidziane są przeloty samolotami rejsowymi profesjonalnego przewoźnika, P. T. S. (...)

 • Opinia prawna na temat kary za kradziez w niemczech

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kary za kradziez w niemczech, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • EURO 2012, czyli bezpieczny stadion

  Pod takim hasłem w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyła się trzydniowa konferencja poświęcona wymianom doświadczeń w zakresie zabezpieczenia imprez masowych - przede wszystkim (...)

 • Polskie sądy uwzględnią zagraniczny wyrok

  przestępstwo jest takiego samego rodzaju jak np. to, którego oskarżony dopuścił się przykładowo rok temu w Niemczech, to będzie sądzony jak recydywista. Natomiast w sytuacji, (...)

 • Zasiłek dla osoby bezrobotnej

  w państwie nie należącym do Unii lb z ktorym Unia nie zawarła umowy o swobodzie przepływu osób, był zatrudniony za granicą przez okres co najmniej 365 dni, w okresie 18 miesięcy (...)

 • Prawo do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych

  uzyskuje miesięcznie przychodu w wysokości przekraczającej połowę minimalnego wynagrodzenia za pracę. Za bezrobotnego może być uznany zarówno obywatel polski jak i cudzoziemiec. W (...)

 • Od niezapłaconego mandatu do poczucia bezkarności

  , uiści dodatkowo tylko ok. 14 zł, kiedy dojdzie do jego przymusowej egzekucji. W tej sytuacji według ekspertów jednym z możliwych rozwiązań byłoby urealnienie kosztów windykacji. W Niemczech (...)

 • Nie zapalimy papierosa w miejscu publicznym

  produktów leczniczych i wyrobów medycznych. E-papierosy - reklamowane w Niemczech czy Holandii jako „bezpieczne" lub „leczące z nałogu tytoniowego" (...)

 • Sprawca przestępstwa przebywający za granicą

  Jeżeli po zamknięciu przez prokuraturę śledztwa w sprawie karnej i skierowaniu jej do Sądu, udało się odnaleźć osobie poszkodowanej w tej sprawie dowód na składanie fałszywych zeznań przez (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Czy pójdę siedzieć???

  Wtam wszystkich i proszę o pomoc,ponad 3 lata temu ukradłem buty i zostałem ukarany karą 6 miesięcy na 3 lata w zawieszeniu, teraz niedawno znowu (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Przedawnienie wyroku

  Jak dlugo trzeba czekac na przedawnienie wyroku, albo czy mozna ten wyrok zawiesic?? (karolllll) To reguluje k.k. Art. 103. par 1. Nie można wykonać (...)

 • Więziennictwo

  Kobiety w więzieniach, zagadnienia penitencjarne (Magda) TO wszystko to LIPA. Przyklad: mlody chlopaczek (JESZCZE nigdy nie karany) zostaje zlapany na (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane