Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rehabilitacja lecznicza z ZUS

  , wyświetli się komunikat o możliwości skierowania pacjenta na rehabilitację. Po akceptacji, otworzy się formularz wniosku o rehabilitację ZUS PR-4 i automatycznie zostaną wprowadzone dane pacjenta. (...)

 • Jak wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego?

  trzeciej Jak długo ważna jest karta EKUZ? Wydana w Polsce EKUZ jest ważna: 5 lat - karta wydana dla  osób pobierających świadczenia emerytalne; 12 miesięcy - karta (...)

 • Jak uzyskać pomoc medyczną w czasie zimowego wypoczynku?

  , lekarz, wypadek, zdrowie, pomoc medyczna, zimowy wypoczynek, wyjazd, wycieczka, SOR, pogotowie ratunkowe, opieka zdrowotna, szpitalny oddział ratunkowy, NFZ, EKUZ, Europejska Karta Ubezpieczenia

 • Porada prawna na temat karta pacjenta rehabilitacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat karta pacjenta rehabilitacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak należy postępować ze zwłokami człowieka?

  pacjenta zawiadamia wskazaną przez chorego osobę lub instytucję, przedstawiciela ustawowego albo opiekuna faktycznego, o śmierci pacjenta. Kiedy zwłoki trafiają do chłodni?Po stwierdzeniu (...)

 • Sposób postępowania szpitala w razie śmierci pacjenta

  śmierci pacjenta? Ww. osoba wskazana w regulaminie porządkowym szpitala niezwłocznie po stwierdzeniu zgonu pacjenta zawiadamia wskazaną przez chorego osobę lub instytucję, przedstawiciela

 • Uprawnienia osób niepełnosprawnych

  informacje o programach znajdują się na stronie internetowej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.  uprawnienia, osoba niepełnosprawna, rehabilitacja zawodowa, (...)

 • Przygotuj się na wakacje

  odrębnych zaświadczenie zawierające dane pacjenta, lekarza, leku i organ wystawiający/uwierzytelniający. Okazy gatunków zagrożonych wyginięciem – CITES Przywóz z krajów (...)

 • Koszty transportu chorego pacjenta

  jest odpłatny lub częściowo odpłatny transport świadczeniobiorcy w określonych przypadkach. rehabilitacja, świadzenie, transport, bezpłatny transport, transport sanitarny

 • Absurdalny przepis. Tracą na tym pacjenci

  jest interpretowany przez organy administracji i sądy w sposób niezwykle rozszerzający, tak, że obejmuje praktycznie każde działanie apteki stanowiące ułatwienie dla pacjenta. - To absurdalny przepis

 • Czy NFZ zafundował piekło niepełnosprawnym?

  ortopedyczne, wydawane rzadziej niż co miesiąc,  może odebrać sam pacjent lub osoba posiadająca pisemne upoważnienie od pacjenta w dowolnej formie (NFZ nie narzuca żadnych druków (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane