Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kierujący pojazdami

  wykonywania pracy na stanowisku kierowcy i orzeczenia psychologicznego stwierdzającego brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy, o których mowa w rozdziale (...)

 • Gdy pojazd specjalny przestaje nim być, czy zmienić dokumenty? - opinia prawna

  przykład zmiana konstrukcyjna lub wymiana poszczególnych elementów pojazdu. Jednak sprawdzeniu, czy zaszły takie ewentualne zmiany służy badanie techniczne, które powinno potwierdzać ewentualne zmiany, (...)

 • Nowe prawo jazdy. Problem dla kierowców?

  flagę UE w lewym górnym rogu. Oprócz tego karta będzie zawierać szereg zabezpieczeń przed sfałszowaniem – elementy zmienne optycznie, mikrodruki czy grawerowanie laserowe. Wymiana

 • Porada prawna na temat karta kierowcy wymiana

  Nie szukaj dłużej informacji na temat karta kierowcy wymiana, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wymiana dokumentów prawa jazdy

  prawa jazdy dokonują organu uprawnione do wydawania prawa jazdy, czyli starosta właściwy ze względu na miejsce zamieszkania kierowcy. Wymiany dokonuje się na wniosek kierowcy. Do wniosku, złożonego (...)

 • Karta kierowcy wydana w państwie członkowskim Unii Europejskiej

  , regulują kwestie związane z kartą kierowcy. Zgodnie z art. 14 ust. 3 Rozporządzenia 3821/85 karta kierowcy określona w załączniku IB jest wydawana na wniosek kierowcy przez (...)

 • Kiedy można pobierać opłaty za wydanie prawa jazdy, a kiedy nie?

  kierowcy, CEPiK, opłata, koszt, wymiana, kierowca, samochód, auto

 • Nowe regulacje dotyczące transportu drogowego

  kierowcy, okres, którego dotyczy, wskazanie przyczyny nieposiadania wykresówek, nieużytkowania karty kierowcy lub niesporządzenia wydruków, miejsce i datę wystawienia, podpis pracodawcy lub (...)

 • Zmiana nazwiska cudzoziemca po ślubie

  na uniknięcie dodatkowych problemów, sugerujemy również dokonanie wymiany paszportu, zgodnie z prawem państwa pochodzenia małżonka. nazwisko, cudzoziemiec, karta pobytu, wymiana, zawarcie małżeństwa

 • Wymiana karty pobytu

  dokument potwierdzający jego tożsamość. cudzoziemiec, karta pobytu, wymiana, dokument podróży, dokument tożsamości

 • Uszkodzenie samochodu przez kamień

  ., istnieje możliwość argumentacji (popartej dowodami, np. z zeznań kierowcy samochodu osobowego), że ponosi on odpowiedzialność za zdarzenie , mimo że kierowca ten wycofał się ze złożonego oświadczenia. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Mam problem z firmą Samsung - Proszę o pilną pomoc!

  Szanowni Państwo Z góry dziękuje za zapoznanie się z moim postem! Mam wielki problem z firmą Samsung oraz Autoryzowanym Serwisem CCS. Czuje się (...)

 • wymiana gwarancyjna

  Mam pytanie co do gwarancji na sprzęt elektroniczny, kupiłem kartę graficzna za ok 1900zł i teraz karta się zepsuła, po odesłaniu do producenta, (...)

 • Wymiana opon - kiedy kara?

  Witam. mam następujące zapytanie. ile jest czasu od popsucia się warunków atmosferycznych dla kierowcy, żeby musiał zmienic opony na zimowe? Tzn. (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę (...)

 • pszczoły sąsiada

  mam domek letniskowy na nieruchomości ktora graniczy z zabudowaniami osoby zajmującej się pszczołami, podczas ostatniej wizyty na dzialce okazało (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane