Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks karny skarbowy

  § 4 niniejszego kodeksu stosuje się odpowiednio.Art. 22. § 1. Karami za przestępstwa skarbowe są:1) kara grzywny w stawkach dziennych; 2) kara ograniczenia wolności; 3) kara (...)

 • Milionowa kara za sprzedaż dopalaczy

  groziła kara grzywny do 5 tys. złotych, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Na takie same sankcje narażą się ci, którzy będą sugerować, że użycie dopalaczy (...)

 • Sejm popiera narkotyki na własny użytek

  Za posiadanie małej ilości narkotyku nie zawsze trafisz za kratki. Odrzucenia projektu chciał PiS. Posłowie zaakceptowali jednak zmiany. Uchwalona nowela ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii (...)

 • Porada prawna na temat kara za posiadanie dopalaczy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kara za posiadanie dopalaczy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ministerstwo Sprawiedliwości będzie walczyć z dopalaczami

  Minister Sprawiedliwości chce zaostrzyć przepisy karne w ten sposób, aby karać za udostępnianie nieletnim dopalaczy – tak w sprzedaży bezpośredniej jak i w sieci. Nowelizacji ma (...)

 • Kodeks karny wykonawczy Cz. II

  których mowa w § 1. Art. 123a. § 1. Za prace porządkowe oraz pomocnicze wykonywane na rzecz jednostek organizacyjnych Służby Więziennej lub za prace porządkowe na rzecz samorządu terytorialnego, (...)

 • Czy dopalacze znikną z rynku?

  posiadanie tzw. dopalaczy będzie możliwe dla celów prowadzenia szkoleń osób realizujących zadania w zakresie kształtowania polityki społecznej, gospodarczej, oświatowo-wychowawczej (...)

 • III - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część ogólna

  odpowiednią sumę tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 2. Przepis powyższy stosuje się również w wypadku pozbawienia wolności oraz w wypadku skłonienia za (...)

 • Kary pieniężne nakładane w postępowaniu antymonopolowym przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  których może być nałożona kara pieniężna, Prezes Urzędu może – w drodze postanowienia – odroczyć uiszczenie kary pieniężnej lub rozłożyć ją na raty, z uwagi na ważny interes (...)

 • Surowe kary dla piratów drogowych

  , za które grozi zaledwie grzywna lub kara aresztu do 30 dni. Przy orzekaniu w sprawach o przestępstwa drogowe sądy będą obligatoryjnie powiadamiane o wcześniejszych ukaraniach oskarżonego (...)

 • Wakacje 2014: uważaj na dopalacze i pigułki gwałtu

  szkodliwości dopalaczy pisano już wiele razy – najlepiej ich unikać. Zabawa zabawą, ale o wiele lepiej będzie nie zakończyć jej w szpitalu z objawami zatrucia nieznaną substancją. Pigułki (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jaka kara za posiadanie dopalaczy ??

  Wszędzie głośno o sporządzaniu listy z zakazanym substancjami, związkami, które są zamiennikami narkotyków. Non stop jest dopisywane coś innego... (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • obnizenie alimentów na dziecko 9 letnie

  Zarabiam 3200ZŁ MOJA zona 2000 tyś płace alimenty 450 zł czy moge je zmiejszyc o polowe przy czym moja byla zona zrabia ok 2000 zł. i ma na utrzynaniu (...)

 • Legalizacja miękkich narkotyków

  Chciałem w szanownym gronie osób zajmujących się prawem zadać pytanie: Czy jesteście za legalizacją miękkich narkotyków (np. marihunana) oraz (...)

 • czy ja pójdę do więzienia???

  Witam, chciałbym przedstawić swoj problem, i licze na Waszą pomoc. Otóż mniej wiecej rok temu zostalem zatrzymany przez policje. Znalezli oni u mnie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane