Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Składamy wniosek o emeryturę w obniżonym wieku emerytalnym...

  emerytury w przywróconym wieku od określonego stażu? Nie. Prawo do emerytury zależy wyłącznie od osiągnięcia wieku emerytalnego. Warunkiem nabycia prawa do emerytury według nowych (...)

 • Policz sobie emeryturę

  . średniej grupy wiekowej, a więc urodzeni po dniu 31 grudnia 1948 r., a przed dniem 1 stycznia 1969 r., którzy spełnili warunki do tzw. wcześniejszej emerytury. Wysokość emerytury (...)

 • Renty policyjne i wojskowe w konsultacjach

  zwiększenia emerytury wojskowej lub policyjnej z tytułu inwalidztwa (niezdolności do służby). Obecnie osoby, których uszczerbek na zdrowiu miał związek ze służbą, mogą powiększyć swoją (...)

 • Porada prawna na temat kalkulator emerytury policyjnej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kalkulator emerytury policyjnej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zajmowanie lokalu bez tytułu prawnego

  w chwili śmierci spełniali warunki wymagane do uzyskania emerytury lub renty policyjnej, oraz po zmarłych emerytach i rencistach.   Jeżeli Pani nie jest uprawniona do renty rodzinnej (...)

 • ZUS przez internet. Zobacz, co załatwisz

  pracodawca rzeczywiście odprowadza za niego składki. Specjalny kalkulator pozwoli natomiast na obliczenie przyszłej emerytury. W serwisie można będzie ponadto śledzić stan swoich spraw. Jeśli (...)

 • Eksmisja z mieszkania emerytowanego policjanta

  mieszkaniowym.  Zgodnie z art. 29 w/w ustawy funkcjonariusze zwolnieni ze służby, uprawnieni do policyjnej emerytury lub renty, mają prawo do lokalu mieszkalnego będącego w dyspozycji odpowiednio (...)

 • Policja Kolejowa zastąpi Straż Ochrony Kolei

  nabycie prawa do policyjnej emerytury - informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Pozostałe osoby, które nie przystąpią do Policji, będą mogły uzyskać kwalifikacje zawodowe (...)

 • Policja Kolejowa zadba o porządek w pociągach

  Straży Ochrony Kolei do okresu służby w Policji w zakresie wszystkich uprawnień związanych z tą służbą, z wyjątkiem okresu od którego zależy nabycie prawa do emerytury policyjnej. (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane