Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kto może przejść na emeryturę pomostową?

  ; organizację i zasady działania Funduszu Emerytur Pomostowych; zasady i tryb opłacania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych oraz zasady finansowania emerytur pomostowych (...)

 • PKPP Lewiatan apeluje o porozumienie w sprawie emerytur pomostowych

  istnieje. W trakcie wielomiesięcznych negocjacji strona związkowa cały czas postulowała rozmowę NIE o emeryturach pomostowych, ale o emeryturach z tytułu pracy w szczególnych warunkach lub o

 • Pierwsze czytanie projektu Ustawy o emeryturach pomostowych

  ;  --------31 grudnia 2008 r. wygasają stare zasady przechodzenia na wcześniejszą emeryturę. Prace nad systemem emerytur pomostowych trwają od 10 lat, dwukrotnie przygotowano projekty (...)

 • Porada prawna na temat kalkulator emerytur pomostowych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat kalkulator emerytur pomostowych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dla kogo emerytury pomostowe?

  emerytur pomostowych przez niektórych pracowników wykonujących pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, zasad działania Funduszu Emerytur (...)

 • PKPP Lewiatan o roku rządów koalicji PO-PSL

  negocjacje w kluczowych kwestiach, tj. emerytur pomostowych, reprezentatywności, systemu płac w sferze budżetowej, mechanizmów wzrostu płac w sektorze przedsiębiorstw. Skutkiem determinacji (...)

 • Projekt ustawy o emeryturach pomostowych

  rozmowy i konsultacje ze związkami zawodowymi i organizacjami pracodawców na temat projektu ustawy o emeryturach pomostowych - powiedziała Minister Jolanta Fedak podczas konferencji prasowej 27

 • Projekt ustawy o emeryturach pomostowych w konsultacjach społecznych

  się, że ich kariera zawodowa skończy się wcześniej? Dla tych osób urodzonych w latach 1949-1968 rząd przygotował rozwiązanie w postaci emerytur pomostowych. Jest to realizacja zapowiedzi

 • Ta ustawa jest niesprawiedliwa

  , znaczenie bardziej bieżąca, dotyczy tzw. wcześniejszych emerytur, ale regulacja jest zawarta w przepisach ustawy o emeryturach pomostowych. Chodzi o panie, które ukończyły 55 lat i maja (...)

 • Rosną emerytury i renty!

  : 10 zł - w przypadku emerytur, emerytur pomostowych, nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych, rent z tytułu całkowitej niezdolności do pracy oraz rent rodzinnych (gwarancja (...)

 • Komisja Trójstronna: emerytury pomostowe

  posiedzenia Komisji Trójstronnej nie udało się uzyskać porozumienia w kwestii emerytur pomostowych. Strona związkowa zażądała uczestnictwa w posiedzeniu premiera Donalda Tuska. Postulat (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane