Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Szkoły tylko ze zdrowym jedzeniem

  będzie można sprzedawać dzieciom i młodzieży określi w rozporządzeniu Minister Zdrowia. W przepisach wykonawczych zostaną też zapisane wymagania, jakie będzie musiało spełniać jedzenie podawane (...)

 • Jak prowadzone jest postępowanie w związku z nieuczciwym wykorzystywaniem przewagi kontraktowej?

  ., poz. 1822).   Na podst. strony UOKiK towar, sprzedaż, dostawa, przeciwdziałanie nieuczciwemu wykorzystywaniu, przewaga kontraktowa, rolnik, produkt spożywczy, rolny, żywność, jedzenie

 • Opłata recyklingowa od toreb na zakupy z tworzywa sztucznego

  produktu nie mieści się więc w przypadku określonym przepisami w zakresie pobierania opłaty recyklingowej. Czy prowadząc lokal gastronomiczny, w którym wydaje nabywcom jedzenie na wynos w lekkiej

 • Porada prawna na temat jedzenie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jedzenie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  świadczenie 500 zł, na podstawie informacji od pracownika socjalnego, będzie mógł zamienić gotówkę na pomoc rzeczową (np. na jedzenie, ubrania, lekarstwa itp.) lub w formie opłacania (...)

 • Spożywanie posiłków w miejscu pracy

  tego typu jedzenie (np. pizza) ma intensywną woń. Pracownikom wolno więc jedynie jeść zimny posiłek. Czy pracodawca miał prawo do takiego zakazu? Zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków (...)

 • Dojazd do pracy jako koszt uzyskania przychodu

  Czy wydatki na dojazdy do pracy (np. taksówki) oraz jedzenie dla pracowników (np. obiady z restauracji) można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu? Jeśli tak, to czy wystarczy paragon dla

 • Pułapki w menu dla turysty

  . Zauważyłeś nieprawidłowości? Skontaktuj się z Inspekcją Handlową.   Źródło: Biuro Prasowe  UOKiK  potrawa, dania, restauracja, bar, jedzenie, obiad, śniadanie, (...)

 • Propozycje KE dla konsumentów i konkurencji

  dotyczące płatności transgranicznych   prawa konsumenckie, bezpieczeństwo żywności, żywność, konsument, konkurencja, jedzenie, produkt, towar, oszustwo, łańcuch dostaw (...)

 • Nowe zadania Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

  Rolno-Spożywczych. Kiedy nowe przepisy wejdą w życie? Nowa ustawa wchodzi w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia. jedzenie, jakość, żywność, artykuły rolne, produkty spożywcze, Inspekcja (...)

 • Będzie jedna Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Żywności?

  . Wskazano właściwości organów PIBŻ w odniesieniu do zadań realizowanych przez inspekcje podlegające konsolidacji. żywność, PIBŻ, produkty spożywcze, inspekcja, jakość, jedzenie

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozliczenie otrzymywanych alimentów

  Witam wszystkich. Od niedawna jestem ojcem płacącym alimenty. Czytam posty na tym forum i zastanawiam się nad jedną rzeczą. Moja jeszcze żona( wystąpiłem (...)

 • mieszkać z ojcem i dostawać alimenty

  Mam 22 lata, obecnie studiuję zaocznie na 1 roku studiów 2stopnia (4 rok studiów). Od 6 roku życia ja i młodsza o 3 lata siostra mieszkamy tylko z (...)

 • balagam o pomoc bo juz nie mam sily...

  tak jak w temacie prosze kogos o porade bo nie mam juz sily i pomyslow na swoja tesciowa. Odkad wyszlam za maz okazalo sie sie moj maz to klamca i nie (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • Wysokość alimentów

  Czy matka nieślubnego dziecka ma prawo żądać od ojca 35% jego dochodów mimo że sama zarabia tyle co on? Ojciec ma rodzinę (żonę i syna) jest jej (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane