Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta Nauczyciela

  , dopuszczalne jest nawiązanie stosunku pracy, o ile osoba ta zobowiąże się do uzyskania przygotowania pedagogicznego w trakcie odbywania stażu. W przypadku gdy nauczyciel w ciągu pierwszego (...)

 • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

  ; 180 minut - w przypadku egzaminu przeprowadzanego w formie pisemnej;   nie więcej niż 20 minut - w przypadku egzaminu przeprowadzanego w formie ustnej;   nie (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  organizacyjnej określonej w statucie. 6. Zajęcia dydaktyczne mogą być wykonywane również poza uczelnią, a w szczególności w gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej (...)

 • Opinia prawna na temat jednolity rzeczowy wykaz akt w szkole podstawowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jednolity rzeczowy wykaz akt w szkole podstawowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Karta Nauczyciela (art. 47 - 102)

  świadczeń socjalnych na pozostałych pracowników oraz emerytów i rencistów - byłych pracowników, stanowią jeden fundusz w szkole. 3a. W (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 1 - 106)

  doktora co najmniej w sześciu dyscyplinach, w tym co najmniej cztery w zakresie nauk technicznych. 5. Wyraz „akademia” może być używany w nazwie uczelni, której (...)

 • Kodeks pracy (art. 207-305)

  czynników biologicznych, 2) wykaz prac narażających pracowników na działanie czynników biologicznych, 3) szczegółowe warunki ochrony (...)

 • Kodeks pracy (art. 94-206)

  . Pracownicy ponoszący wspólną odpowiedzialność materialną odpowiadają w częściach określonych w umowie. Jednakże w razie ustalenia, że szkoda w całości lub w (...)

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  podstawowej i co najmniej trzyletni staż pracy w zawodzie, w którym zdaje egzamin kwalifikacyjny;  posiada tytuł zawodowy w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, w (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  adresy tych osób. Zgłoszenia należy dokonać w terminie wyznaczonym do dokonania pierwszej wpłaty, a w razie zmiany osoby wyznaczonej - w terminie 14 dni od dnia, w którym wyznaczono (...)

 • Zasady awansu zawodowego nauczycieli - opinia prawna

  Stan faktyczny Jestem zatrudniona w szkole podstawowej na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin. Moja umowa o pracę została zawarta w dniu 1 września 1999 r., a więc (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane