Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta Nauczyciela

  , dopuszczalne jest nawiązanie stosunku pracy, o ile osoba ta zobowiąże się do uzyskania przygotowania pedagogicznego w trakcie odbywania stażu. W przypadku gdy nauczyciel w ciągu pierwszego (...)

 • Reforma edukacji

  podstawowych ‒ dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym, w branżowej szkole I stopnia, szkole specjalnej przysposabiającej (...)

 • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

  ; 180 minut - w przypadku egzaminu przeprowadzanego w formie pisemnej;   nie więcej niż 20 minut - w przypadku egzaminu przeprowadzanego w formie ustnej;   nie (...)

 • Porada prawna na temat jednolity rzeczowy wykaz akt w szkole podstawowej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jednolity rzeczowy wykaz akt w szkole podstawowej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  organizacyjnej określonej w statucie. 6. Zajęcia dydaktyczne mogą być wykonywane również poza uczelnią, a w szczególności w gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 1 - 106)

  doktora co najmniej w sześciu dyscyplinach, w tym co najmniej cztery w zakresie nauk technicznych. 5. Wyraz „akademia” może być używany w nazwie uczelni, której (...)

 • Rekrutując do przedszkoli łamią przepisy o ochronie danych osobowych?

  przepisów prawa, w tym uchwał samorządu w poszczególnych gminach, po pierwsze jest pomocna w zrozumieniu obowiązujących w tym procesie procedur, po drugie pozwala na dokonanie (...)

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  podstawowej i co najmniej trzyletni staż pracy w zawodzie, w którym zdaje egzamin kwalifikacyjny;  posiada tytuł zawodowy w zawodzie wchodzącym w zakres zawodu, w (...)

 • Nowe akty prawne w dziedzinie edukacji

  przedszkolnych zorganizowanych w szkole podstawowej czy lokal przedszkola utworzonego w wyniku przekształcenia oddziału przedszkolnego lub oddziałów przedszkolnych zorganizowanych (...)

 • Wakacje w przedszkolu?

  wszystkich sprawach przedszkola, w tym również w zakresie funkcjonowania placówki w okresie ferii letnich i zimowych. A co w przypadku oddziału przedszkolnego w (...)

 • Jak uzyskać Kartę Dużej Rodziny?

  uzyskiwanych dochodów, rodzinom z co najmniej trójką dzieci: w wieku do ukończenia 18 roku życia,  w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane