Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Cofanie na drodze jednokierunkowej

  osoby.  Warunek wymieniony w punkcie 1 sprawia, że często cofanie na drodze jednokierunkowej będzie jednak niezgodne z prawem. ruch, droga, jednokierunkowa, cofanie, dozwolone, ruch drogowy, pojazd

 • Kiedy prowadzi się śledztwo, a kiedy dochodzenie w sprawie karnej?

  to nieodwracalne i konieczne jest prowadzenie postępowania przygotowawczego w formie śledztwa aż do jego zakończenia. Jest to więc droga jednokierunkowa. W każdej sprawie, w której dopuszczalne (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Bezprawie

  Witam! Mam pewien problem, a mianowicie ostatnio w drodze do szkoły przekroczyłem w miejscu niedozwolonym, oczywiscie szybka reakcja policjanta zaskutkowała (...)

 • własciciel drogi prywatnej a właściciel chodnika

  Witam, deweloper przy oddawaniu poszczególnych bloków na osiedlu wydzielił sobie z nieruchomości drogi dojazdowe na osiedlu. Zostało to wykonane po (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane