Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • spolki jawne czy cywilne

  Chce zalozyc spolke i zastanawiam sie nad forma spolka cywilna czy jawna jaka jest korzystniejsza i czy u notariusza ma byc podpisana. (alf) Najkorzystniejsza (...)

 • jawność rozprawy

  Mam takie pytanie, czy rozprawy sądowe z zasady są jawne? Czy na każdej rozprawie można uczestniczyć jako widz? Czy musi byc dopiero dopuszczona taka (...)

 • umowa o dzieło? pomocy!

  Czy pracodawca moze zatrudniac pracownika na umowe o dzielo jezeli czas pracy przekracza dziennie 8 godzin.Pracuję ponad rok , jestem kierowca TIR'a i (...)

 • Kryteria oceny pracownika jawne czy nie ?

  Witam Od niedawna w mojej firmie szefostwo wprowadziło tzw 'ocenę pracy'. Jest ona publikowana w formie tabeli, na podstawie zapisków pracowników (...)

 • Zakłócanie ciszy nocnej, konsekwencje i sposób weryfikacji.

  Jestem Studentem, mieszkam od niedawna w nowym mieszkaniu w bloku w centrum, nademną starsza, przewrażliwiona (jak to ujął sam własciciel) pani, która (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane