Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obecność na sali sądowej osób trzecich

  dokonania określonych czynności w toku postępowania lub nawet przed jego wszczęciem. Mogą one być jawne (zasada) - rozprawy i posiedzenia jawne niebędące rozprawami - i niejawne w przypadkach (...)

 • Czy należy sprowadzić powoda pozbawionego wolności na posiedzenie jawne?

  666/2004 postępowanie cywilne, jawność postępowania, posiedzenie jawne, posiedzenie niejawne, rozprawa

 • Kiedy pełna, a kiedy mała księgowość?

  cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych oraz spółki partnerskie, które na dzień 1 stycznia 2008 r. były obowiązane do prowadzenia ksiąg rachunkowych, (...)

 • Porada prawna na temat jawne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jawne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy oficjalne posiedzenia sądowe są niejawne?

  rozprawie. Sąd może skierować sprawę na posiedzenie jawne i wyznaczyć rozprawę także wówczas, gdy sprawa podlega rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym. Na posiedzenia jawne wstęp na (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  jest jawne. § 2. Mediator jest obowiązany zachować w tajemnicy fakty, o których dowiedział się w związku z prowadzeniem mediacji, chyba że strony zwolnią go z tego obowiązku. (...)

 • Informacje o spółce z o.o.

  ; krs, rejestr, informacje, jawne, dokumenty, spółka z o.o.

 • Jawność wynagrodzenia

  ochronie danych osobowych ani tajemnicy handlowej. W związku z powyższym wynagrodzenie członków zarządu i prokurenta w spółce z większościowym udziałem samorządu województwa jest jawne i nie (...)

 • Sprawa osobowa a głosowanie jawne

  zarządzone - jawne czy tajne na nadzwyczajnym zgromadzeniu wspólników. Zgodnie z zasadą przyjętą w kodeksie spółek handlowych głosowania podczas zgromadzenia wspólników są (...)

 • Jawne ogłoszenie wyroku

  Jakie osoby mogą być obecne przy ogłoszeniu wyroku w sądzie? Czy w imieniu strony może udać się osoba nie będąca pełnomocnikiem strony? Pytający nie wskazał o jakie postępowanie chodzi tj karne czy (...)

 • Sposób głosowania w stowarzyszeniu

  , podjęcie, powołanie, członek, tajne, jawne

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • spolki jawne czy cywilne

  Chce zalozyc spolke i zastanawiam sie nad forma spolka cywilna czy jawna jaka jest korzystniejsza i czy u notariusza ma byc podpisana. (alf) Najkorzystniejsza (...)

 • jawność rozprawy

  Mam takie pytanie, czy rozprawy sądowe z zasady są jawne? Czy na każdej rozprawie można uczestniczyć jako widz? Czy musi byc dopiero dopuszczona taka (...)

 • umowa o dzieło? pomocy!

  Czy pracodawca moze zatrudniac pracownika na umowe o dzielo jezeli czas pracy przekracza dziennie 8 godzin.Pracuję ponad rok , jestem kierowca TIR'a i (...)

 • Kryteria oceny pracownika jawne czy nie ?

  Witam Od niedawna w mojej firmie szefostwo wprowadziło tzw 'ocenę pracy'. Jest ona publikowana w formie tabeli, na podstawie zapisków pracowników (...)

 • Zakłócanie ciszy nocnej, konsekwencje i sposób weryfikacji.

  Jestem Studentem, mieszkam od niedawna w nowym mieszkaniu w bloku w centrum, nademną starsza, przewrażliwiona (jak to ujął sam własciciel) pani, która (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane