Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 31-58)

  Ustawaz dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznychDz.U. 1991 r. Nr 80, poz. 350, tekst jednolity: Dz.U. 2000 r. Nr 14, poz. 176, Dz.U. 2000 r. Nr 60, poz. 703, (...)

 • Jak rozliczyć ulgę remontową?

  (Dz. U. 1996 r., Nr 156, poz. 788); Obwieszczenie Ministra Finansów z dnia 12.12.2003 r. (M.P. Nr 58, poz. 914); Wyjaśnienia Ministerstwa Finansów zawarte w piśmie (...)

 • Ubezpieczaj się na korzystniejszych warunkach!

  wypowiedzieć umowę ubezpieczenia na życie jedynie w wypadkach wskazanych w ustawie. To samo dotyczy odpowiednio zmiany ogólnych warunków ubezpieczenia na (...)

 • Opinia prawna na temat jakie warunki trzeba spelnic na zasilek przedemerytalny w 2011 r

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie warunki trzeba spelnic na zasilek przedemerytalny w 2011 r, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto jest \"małym podatnikiem\" VAT?

  tylko na potrzeby tej ustawy. Działalność gospodarcza obejmuje więc wszelką działalność producentów, handlowców lub usługodawców, w tym podmiotów (...)

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  organu. Art. 37. § 1. Na niezałatwienie sprawy w terminie określonym w art. 35, w przepisach szczególnych, ustalonym w myśl art. 36 lub na przewlekłe prowadzenie (...)

 • Dla kogo kasy fiskalne w 2008 roku?

  , obiadów i kolacji w liczbie posiłków każdego rodzaju, licząc w skali średniej tygodniowej, do 20 na dobę; opieka domowa nad dziećmi i osobami chorymi; usługi (...)

 • Kto i na jakich zasadach może sprzedawać alkohol?

  , dla uczestników organizowanych na statku przyjęć dla delegacji zagranicznych. Ilość podawanych do spożycia napojów alkoholowych w wypadkach wymienionych (...)

 • Dywidenda rzeczowa - praktyczne aspekty podatkowe

  własności udziałów w drodze wypłaty dywidendy w postaci niepieniężnej należy traktować na gruncie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych na równi (...)

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  czerwca 1971 r. w sprawie stosowania systemów zabezpieczenia społecznego w stosunku do pracowników najemnych, osób prowadzących działalność na (...)

 • Ugoda z Towarzystwem Ubezpieczeń - opinia prawna

  kapitałowy), ponieważ "zamrożone" zostały koszty osobowe. Ponieważ na czas mojej "choroby" przyjęty został pracownik na część etatu i na mniejsze uposażenie, te warunki zostały (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane