Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Mieszkanie służbowe po ustaniu stosunku pracy

  porozumienia co do warunków i terminu opuszczenia lokalu.Należałoby zatem wnieść pozew o eksmisję do sądu rejonowego właściwego ze względu na miejsce położenia lokalu. W (...)

 • Odpowiedzialność gwaranta

  , dokument ten zobowiązuje jedynie do usunięcia wady fizycznej rzeczy lub do dostarczenia rzeczy wolnej od wad (chyba, że w dokumencie gwarancji rozszerzono obowiązki na pokrycie dodatkowych (...)

 • Becikowe po jednej wizycie u lekarza

  kampanii informacyjnej w mediach i instytucjach pożytku publicznego, która ma przygotować kobiety do zmian w przepisach oraz przypomnieć, jak ważne dla zdrowia matki i dziecka są (...)

 • Porada prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dostosowanie polskich przepisów do protokołu do umowy WE-Szwajcaria o swobodnym przepływie osób

  i pobytu obywateli jednej ze stron i członków ich rodzin na terenie drugiej strony oraz ich uprawnienia w zakresie podejmowania i wykonywania pracy najemnej bądź działalności gospodarczej (...)

 • List motywacyjny - nie powtarzaj życiorysu!

  od pisania CV. Jeden życiorys może być wykorzystywany w wielu przypadkach. Listy muszą być jednak adresowane do konkretnej firmy, w związku z konkretnym stanowiskiem. Pierwszą częścią (...)

 • Podatek liniowy - ograniczenia

  gospodarczej w bieżącym lub w poprzednim roku kalendarzowym wykonywały w ramach stosunku pracy lub spółdzielczego stosunku pracy czynności wchodzące w zakres (...)

 • Nowe prawo umożliwi korzystniejsze partnerstwo dla innowacji

  w wysokości 1,1 mld euro, w ramach pakietu reprezentującego łącznie 22 mld euro na rzecz rozwoju gospodarczego i nowych miejsc pracy w ciągu siedmiu lat. Będą one przynosić rezultaty, (...)

 • 5 lat Polski w Unii Europejskiej

  podróżowania, podejmowania nauki i pracy w innych krajach, poprawy sytuacji w rolnictwie oraz szerzej - korzyści dla polskiej gospodarki, lepszej sytuacji na krajowym rynku pracy, (...)

 • Wypowiedzenie umowy o pracę samotnej matce

  macierzyńskim, po którym zamierzałam wrócić do pracy. Dowiedziałam się jednak, że pracodawca chce wręczyć mi wymówienie umowy o pracę (likwidacja stanowiska, względy ekonomiczne). Słyszałam, (...)

 • Zmiana umowy zawartej na czas określony

  Pracownik w firmie miał zawarte umowy o pracę na czas określony w kolejności 8.01.2001 - 31.12.2001; 1.01.2002 - 31.12.2003; 1.01.2004 - 30.06.2004; 1.07.2004 - 31.12.2004. W okresie od (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane