Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki objęcia niektórych gruntów specjalną strefą ekonomiczną

  Jakie nowe przepisy dotyczą specjalnych stref ekonomicznych?30 grudnia 2008 r. wchodzi w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 grudnia 2008 r. w sprawie kryteriów, których spełnienie

 • Świadomie zakażał wirusem HIV

  koralików, plecionek z kolorowych nitek, w atmosferze "hipisowskiej wolności". 15-latka przyjechała rzeczywiście na to spotkanie, nieświadoma zupełnie niebezpieczeństwa, jakie (...)

 • Dobro wspólnych małoletnich dzieci małżonków a przeszkody orzeczenia rozwodu

  wartości, zarówno duchowych, jak i materialnych, jakie konieczne są do prawidłowego rozwoju fizycznego dziecka, rozwoju duchowego dziecka, i to w jego aspekcie zarówno intelektualnym, (...)

 • Opinia prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Szacunki przyszłych emerytur!

  W związku z publikacją przez dziennik „Fakt” szacunkowych tabel wysokości emerytur resort pracy poinformował, iż integralną częścią symulacji są tzw. założenia do (...)

 • Zakaz palenia w miejscach publicznych

  Jakiś czas temu głośno było o zakazie palenia tytoniu w miejscach publicznych. Czy rzeczywiście zakaz taki istnieje i ewentualnie jakie przepisy regulują tę kwestię? W jaki sposób można (...)

 • Obowiązki płatników składek przekazujących dokumenty elektronicznie

  Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej przygotowało projekt rozporządzenia w sprawie wymagań, jakie muszą spełnić płatnicy składek przekazujący dokumenty ubezpieczeniowe w (...)

 • O przyszłość „dzieci bez przyszłości"

  zastępczej, jakie w marcu odbywają się w całym kraju. Źródło: www.brpd.gov.pl dzieci bez przyszłości, Rzecznik Praw Dziecka, dzieci z rodzin wykluczonych

 • Podstawa programowa dla przedszkoli i szkół

  Jakie nowe przepisy dotyczą edukacji?30 stycznia 2009 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 r. w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego

 • Renta rodzinna, a zatrudnienie na okres próbny

  pracodawca? Zawarcie przez strony umowy o pracę na okres próbny oznacza powstanie stosunku pracy, bez względu na to na jaki okres została zawarta umowa. Oznacza to, że pracodawca, jako płatnik składek

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane