Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Niezależność niepełnosprawnych

  niezależnego, samodzielnego i aktywnego życia - na miarę jej indywidualnych możliwości.Roporządzenie określa sposoby realizacji w/w zadań, a także wskazuje jakie warunki powinna spełnić (...)

 • Odstąpienie od umowy o dzieło

  , że przysługuje mu wynagrodzenie za czas poświęcony przy jego tworzeniu oraz wynagrodzenie jakie wynika z różnicy, która zapłacono za dzieło nowemu wykonawcy a kwotą na jaką się umówiono. Czym (...)

 • Emerytura dla cudzoziemca

  Mam 75 lat , przebywam u córki w Polsce na razie na podstawie czasowego pobytu. Mam 35 lat pracy w byłym ZSRR. Jakie kroki mam uczynić żeby dostawać emeryturę w ZUS, pod (...)

 • Opinia prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Składki pracującego emeryta i prowadzącego firmę

  , jeżeli równocześnie nie pozostają w stosunku pracy, chyba że zawarli umowę zlecenia z pracodawcą zatrudniającym ich na podstawie stosunku pracy. Reasumując emeryt zatrudniony na podstawie (...)

 • NIK razem z Niemcami będzie szkoliła Gruzinów

  Gruzini niezwykle cenią sobie doświadczenie Polski w drodze do członkostwa w Unii. - Mamy nadzieję, że Gruzja i Polska będą się dzielić swoimi praktykami, że będzie to jeszcze (...)

 • Zwolnienie lekarskie a świadczenie rehabilitacyjne

  upływu okresu 182 dni, nadal nie jest Pan zdolny do wykonywania pracy, czego dowodem jest kolejne zwolnienie lekarskie. W związku z tym faktem ma Pan prawo ubiegać się o przyznanie świadczenia

 • PE: 23 sierpnia Europejskim Dniem Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu

  się do Konwencji ONZ o niestosowaniu przedawnienia wobec zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości oraz do zapisów Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych (...)

 • Warunki konieczne by założyć punkt apteczny

  , posiadający trzyletni staż pracy w aptekach ogólnodostępnych. Co jest podstawą działalności punktu aptecznego? Prowadzenie punktu aptecznego wymaga uzyskania zezwolenia. Do wydania (...)

 • Kary dyscyplinarne wobec nauczycieli

  ;2.      zwolnienie z pracy;3.      zwolnienie z pracy z zakazem przyjmowania ukaranego do pracy w zawodzie nauczycielskim w (...)

 • Meldunek na pobyt czasowy uniemożliwia wymeldowanie ze stałego miejsca pobytu

  których wynika charakter pobytu strony w nowym miejscu. Tymczasem - wskazał WSA - w uzasadnieniach decyzji w przedmiotowej sprawie nie rozważono, jakie znaczenie dla (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane