Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • W czym może pomóc doradca prawny?

  sprawach nieletnich, o przestępstwa, w tym skarbowe. Alternatywną formą uzyskania tej licencji będzie ukończenie szkolenia w ośrodkach akredytowanych przez Prawniczą Komisję Licencyjną. Licencja (...)

 • ZUS od munduru

  W ramach obowiązków zleconych przez pracodawcę, osoba zatrudniona w lasach państwowych w administracji (poza służbą leśną) musi korzystać z munduru. Po pobraniu sortów mundurowych (...)

 • Przesunięcie ogłoszenia wyroku

  wydanym przez siebie wyrokiem. Istnieją dwie możliwości ogłoszenia wyroku. Po pierwsze, powinno to nastąpić w zasadzie na posiedzeniu, na którym zamknięto rozprawę. W tym wypadku ogłoszenie (...)

 • Opinia prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakie są podstawy zachowań konsumenta? Komisarz Meglena Kuneva gospodarzem konferencji na wysokim szczeblu poświęconej ekonomii behawioralnej

  konsumentów, o których dobro mamy się troszczyć. Nadzwyczaj interesujące spostrzeżenia ekonomii behawioralnej mogą nam w tym pomóc. Dzisiejsza konferencja stwarza również (...)

 • Powiadomienie pracodawcy o wzięciu dnia wolnego

  W jakiej formie i jakim czasie należy powiadomić pracodawcę o nieobecności w pracy z powodu choroby dziecka (np. zachorowało w nocy) wykorzystując dzień wolny z tytułu opieki (...)

 • Podmioty ubiegające się o wpis do rejestru działalności kantorowej

  . Wnioskodawca winien także złożyć oświadczenie co do znajomości przepisów ustawy regulującej działalność kantorową. podmioty, ubiegające, wpis, rejestr, działalność, kantorowa

 • Podwyżki dla budżetówki

  związanych z pracą dla pracowników zatrudnionych w państwowych jednostkach sfery budżetowej działających w zakresie rolnictwa (Dz. U. Nr 51 poz. 412); Rozporządzenie z dnia 17 marca 2009 (...)

 • Dzień Przedsiębiorczości w Krakowie

  specjaliści z: Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Krakowie, Urzędu Miasta Krakowa, Izby Skarbowej w Krakowie i Urzędu Skarbowego Kraków - Krowodrza, Grodzkiego Urzędu (...)

 • Przybędzie taksówek. Ceny spadną?

  płacić mniejsze składki do ZUS. Mogą też starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy na nowe samochody oraz kasy fiskalne. - Nadmiar taksówkarzy na rynku spowoduje, że będzie wygrywał (...)

 • Przekształcenie lokalu użytkowego w mieszkalny

  Lokal własnościowy o pow. ok. 18 m2 jest urządzony jako mieszkanie, ale w dokumentach (akcie własności) figuruje jako użytkowy. Co należy zrobić, aby przekształcić powyższy lokal w mieszkalny? (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane