Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Specjalne ośrodki wychowawcze pod lupą MEN

  ośrodkami, w świetle obecnie obowiązujących przepisów prawa, jest niewystarczający. Do 9 maja minister edukacji oczekuje na raporty kuratorów, których zobowiązała do przeprowadzenia (...)

 • Odprawa pracownicza

  pracownikowi, w związku z rozwiązaniem stosunku pracy w ramach grupowego zwolnienia, przysługuje odprawa pieniężna w wysokości:jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli pracownik (...)

 • Niezachowanie tajności w głosowaniu

  głosowania i jakie konsekwencje to rodzi w przypadku konkursu na dyrektora szkoły? Czy odwołanie w tej sprawie składa się do kuratora czy do delegatury zamiejscowej kuratorium? (...)

 • Porada prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Koszty z tytułu studiów magisterskich pracownika bez skierowania

  którym mowa w §4 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 12 października 1993r. w sprawie zasad i warunków podnoszenia kwalifikacji zawodowych (...)

 • Wysłuchanie wierzyciela w trybie art. 827 kpc

  Komornik poinformował, że postępowanie egzekucyjne w sprawie jest całkowicie bezskuteczne. Ustalił, że dłużnik nigdzie nie pozostaje w stosunku pracy, świadczeń rentowych nie pobiera. (...)

 • Wniosek o ujawnienie treści sms-ów

  komunikatów, jednak do czasu wydania takiego postanowienia, przechowywanie sms-ów przez operatora jest zabronione, a zatem w momencie wydania postanowienia operator najprawdopodobniej nie będzie (...)

 • Kara za głośną muzykę

  niezgodnym według stron przebiegiem granicy działki faktycznie według geodety zmuszającym skarżących do wycięcia bądź przeniesienia kilku sporych drzew. Jakie sankcje grożą synowi sąsiadów (...)

 • Podział majątku wspólnego małżonków po rozwodzie

  majątku możecie Państwo przeprowadzić już w trakcie postępowania rozwodowego, zgodnie bowiem z art. 58 paragraf 3 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego na wniosek jednego z małżonków sąd może w (...)

 • Swoboda testowania

  było testamentu (jeżeli jest Pani trwale niezdolna do pracy - 2/3). Proszę przy tym pamiętać, iż w przypadku dziedziczenia ustawowego w pierwszej kolejności powołane byłyby (...)

 • Na ratunek gospodarce

  wsparcie światowego handlu.Wszystkie te środki dodają się do pieniędzy, jakie pompują w światową gospodarkę rządy i banki centralne na całym świecie. Przywódcy stwierdzili, że (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane