Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Minimalne wynagrodzenie wyniesie 1600 zł

  pracownicy otrzymują za pracę w nocy. Jej zmiana przyczyni się ponadto do podniesienia odpraw, jakie są wypłacane w przypadku zwolnień z powodu likwidacji stanowiska lub upadku (...)

 • Inspekcja Transportu Drogowego

  wszelkich danych mających związek z kontrolą; 6. wstępu na teren przedsiębiorcy, w tym do pomieszczeń, gdzie prowadzi on działalność gospodarczą, w dniach i godzinach, w których (...)

 • Upadłość ma być prostsza i szybsza. Gowin wyznacza kierunek

  , uznanych ekspertów i do samych przedsiębiorców - trzeba zmienić nastawienie do upadłości i restrukturyzacji; Prostota (odformalizowanie) postępowań - w sytuacji, w której (...)

 • Porada prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zasiedzenie służebności drogi koniecznej

  postaci widocznych przedmiotów czy urządzeń wymagających do swego powstania pracy ludzkiej. Dlatego urządzeniem takim nie jest np. zwykła polna droga, powstała na skutek stałego (...)

 • Delegacje zleceniobiorców

  i w tej właśnie formie określony zostaje przedmiot umowy oraz przysługujące zleceniodawcy wynagrodzenie, to w tej samej formie strony powinny, dla celów dowodowych, w pojęciu prawa podatkowego

 • Zmiany w podręcznikach nie częściej niż co trzy lata

  Ministerstwo Edukacji przypomina, że rozporządzenie z 21 czerwca 2012 roku w sprawie dopuszczania do użytku w szkole programów wychowania przedszkolnego i programów nauczania oraz dopuszczania (...)

 • Prawo do mieszkania funkcyjnego

  własnością Lasów Państwowych. Zgodnie z tymi przepisami leśniczy ma prawo do bezpłatnego mieszkania, jeżeli stanowisko oraz charakter pracy związane są z koniecznością zamieszkania w (...)

 • IT w energetyce

  europejskich w zakresie wdrażania projektu. Uczestniczący w dyskusji panelowej dr Mariusz Swora, odnosząc się do kwestii wdrożenia systemu inteligentnych pomiarów sieci stwierdził, że (...)

 • Karta Dużej Rodziny. Resort chce ułatwiać życie rodzinom wielodzietnim

  zniżek np. przy zakupie biletów na komunikację miejską, przy wejściu na miejską pływalnię lub inne obiekty sportowe, do kina lub teatru, a także do ulg w opłatach za przedszkole. W (...)

 • Zakaz konkurencji w umowie o pracę

  pracownik w umowie o zakazie konkurencji po ustaniu stosunku pracy, a nie zobowiązania pracodawcy do wypłaty odszkodowania.Wyrok Sądu Najwyższego - Izba Administracyjna, Pracy i (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane