Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Organizacja Urzędu Zamówień Publicznych (stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004 r.)

  Urzędu zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych do podejmowania decyzji w imieniu Prezesa w określonych przez niego sprawach. Jakie jednostki organizacyjne wchodzą w skład (...)

 • Powołanie biegłego w procesie cywilnym

  za wykonaną pracę określa się, uwzględniając wymagane kwalifikacje, potrzebny do wydania opinii czas i nakład pracy, a wysokość wydatków niezbędnych do wykonania czynności - na (...)

 • Komisja Europejska bada oczekiwania konsumentów

  jest określenie, na których rynkach ryzyko niespełnienia oczekiwań konsumentów jest największe. Detaliczny rynek energii elektrycznej będzie przedmiotem badania rynku w 2009 r., które ma ocenić (...)

 • Porada prawna na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jakie badania do pracy w pieczarkarni, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  . Jeśli mamy do czynienia z dziedziną, w której niewielu prawników się specjalizuje i są w tym (i tylko tym) najlepsi, ich stawki godzinowe faktycznie mogą przyprawić (...)

 • Ustanie ubezpieczenia w KRUS

  ; - kolejnym rozwiązaniem jest więc wyzbycie się gospodarstwa rolnego w całości lub w takiej części, która spowoduje zmniejszenie się jego powierzchni do obszaru użytków (...)

 • Elementy wniosku o wszczęcie egzekucji

  o wszczęcie egzekucji składa się stosownie do właściwości sądowi lub komornikowi. We wniosku należy wskazać świadczenie, które ma być spełnione, oraz sposób egzekucji. Do (...)

 • Świadectwo pracy

  powinny znaleźć się w świadectwie pracy, decydują przepisy rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 15 maja 1996 r. w sprawie szczegółowej treści świadectwa (...)

 • Ulementy umowy przedwstępnej, której treścią jest przyrzeczenie zawarcia umowy o pracę

  warunkach dotychczasowych (w tym miejscu należy zidentyfikować owe warunki poprzez np. odesłanie do „starej” umowy o pracę).  2. Obok porozumienia zawrzeć nową umowę (...)

 • Roszczenia męża wobec byłej żony

  małżonków, w trakcie podziału majątku może żądać z ważnych powodów ustalenia nierównych udziałów w majątku wspólnym w trakcie podziału majątku. Ustalenie tych udziałów nastąpi (...)

 • Zatarcie skazania

  W 1999 roku zostałem ukarany karą ograniczenia wolności w wymiarze czterech miesięcy. W chwili obecnej staram się o przyjęcie do pracy, gdzie wymagana jest niekaralność. (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Korupcja w DNA badaniach

  Czy to mozliwe....?????????? Czy ktos slyszal cos o przekretach w wynikach badan DNA ???? U.r. ozenilem sie, poniewaz moja dziewczyna byla w ciazy... - (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane