Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nie ma pobłażania dla piratów drogowych

  . Witrażowej w Warszawie. Najpierw policjanci ruchu drogowego nałożyli mu 18 punktów karnych i 1000-złotowy mandat za jazdę z nadmierną prędkością, przejechanie dwóch (...)

 • Koniec bezkarności na zagranicznych drogach

  właściciela auta. Tak samo skończy się przejechanie na czerwonym świetle, które zostanie zarejestrowane przez europejski fotoradar. - Akta każdej sprawy będą niszczone (...)

 • Odwołanie od prawomocnego mandatu

  ; zatrzymuje ją para policjantów i nie przyjmuje wyjaśnień, że na przejście weszła jeszcze na zielonym świetle i wymierza wysoki mandat 250,- zł. Wg mnie dyskusyjną (...)

 • Porada prawna na temat jaki mandat i ile punktów za przejechanie na czerwonym świetle

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jaki mandat i ile punktów za przejechanie na czerwonym świetle, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Święta i Majówka: jak nie dostać mandatu?

  czasie jazdy przez telefon wymagający trzymania słuchawki 200 zł 0 punktów karnych Wyprzedzanie na skrzyżowaniu 300 zł 5 punktów karnych Przejechanie na czerwonym (...)

 • Kodeks drogowy - Prawo o ruchu drogowym

  pojeździe znajdującym się na drodze;18) pieszy - osobę znajdującą się poza pojazdem na drodze i niewykonującą na niej robót lub czynności przewidzianych odrębnymi przepisami; (...)

 • Nie szanujesz pieszego na drodze? Tyle możesz zapłacić

  . Dla zapominalskich przewidziano karę w wysokości 100 zł i 1 punktu karnego. O czym jeszcze trzeba pamiętać?Przejeżdżając koło przystanku bez wysepki, należy zatrzymać się w takim miejscu i (...)

 • Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach

  wojewody o zezwolenie na pracę na dłuższy okres czasu, np. na 12 miesięcy? Tak, o ile nie jest integralnym i charakterystycznym elementem działalności w zakresie podklas (...)

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  składkom na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne niania zyska zabezpieczenie teraz i na przyszłość. Na czym polega dofinansowanie i dlaczego warto z niego skorzystać? Dofinansowanie (...)

 • Mienie PKP

  normy nakładającej niezwykle uciążliwe i kosztowne obowiązki zarówno na PKP, jak i na właściwe organy administracji państwowej. Podkreślono, że Naczelny Sąd Administracyjny (...)

 • Piraci drogowi nie ominą mandatów

  osób dopuszczających się naruszeń. Zadania związane z prowadzeniem postępowań w sprawach o przekroczenie prędkości czy przejechanie na czerwonym świetle zostaną przerzucone (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Wykroczenie/ finał Sąd Grodzki

  najbardziej mi zalezy na informacji kiedy powinno przyjsc do mnie takie wezwanie... minely juz 2 miesiace i nie dostalem zadnego wezwania... moze dal sobie (...)

 • Badania w RODK

  Czy ktoś wie jak wyglądają badania w Rodzinnym Osrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym ? Wiem, jestem juz po. Nie sądziłam, że będą tak wyglądały. (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • przemoc psychiczna w domu

  Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane