Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Adopcja pełnoletniego lub inna opcja

  dziecko osobiście.Skoro dzieci są pełnoletnie, na przeszkodzie stoją zapisy kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, zgodnie z którymi przysposobić (adoptować) można osobę małoletnią, (...)

 • Pojęcie rozbudowy a Prawo budowlane

  W jaki sposób prawo budowlane definiuje pojecie rozbudowy domu rodzinnego? Ustawa nie posługuje się definicją pojęcia rozbudowy – uznając, że tworzy ono (...)

 • Ustalenie ojcostwa niezbędne dla nadania nazwiska

  przypadku dziecko nosiło nazwisko ojca, konieczne jest ustalenie ojcostwa dziecka, zgodnie z art. 89 §2 kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Jeżeli ustalenie ojcostwa już nastąpiło, należy złożyć (...)

 • Opinia prawna na temat jaki dochod przypada na osobe do zasilku rodzinnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jaki dochod przypada na osobe do zasilku rodzinnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustalenie ojcostwa dziecka, jeśli ojcem nie jest mąż matki

  W jaki sposób można ustalić ojcostwo dziecka, jeśli ojcem nie jest mąż matki? Zgodnie z art. 72 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego jeżeli nie zachodzi domniemanie, że ojcem (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane