Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Abonament radiowo-telewizyjny 2016

  nieopłacenie odbiornika radiowego czy telewizyjnego. W przypadku posiadania odbiornika radiowego, kara wynosi 195 zł, a za niezarejestrowany odbiornik telewizyjny 645 zł. Nie wszyscy (...)

 • Kara za niepłacenie abonamentu RTV

  używanie odbiorników RTV w 2017 roku:  2017 rok radiofonicznego telewizyjnego lub telewizyjnego i radiofonicznego za jeden miesiąc  7,00 zł   22,70 zł za (...)

 • Abonament RTV 2014: kolejna podwyżka

  ich własność powinny uiszczać tylko jedną opłatę. Przedsiębiorcy są jednak obowiązani do płacenia abonamentu za każdy posiadany odbiornik. Nawet jeśli uiszczamy opłaty za telewizję (...)

 • Porada prawna na temat jaka kara za nie placenie abonamentu telewizyjnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jaka kara za nie placenie abonamentu telewizyjnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok

  miesięcy z góry, d) 8,5 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za rok kalendarzowy z góry;   2) za używanie odbiornika telewizyjnego albo telewizyjnego (...)

 • Zwolnienie z abonamentu RTV

  artykule: Kto nie zapłaci abonamentu RTV. Zwrot zapłaconego z góry abonamentu Abonament uiszczony z góry za okres dłuższy niż jeden miesiąc przez osoby, które (...)

 • Abonament RTV: podwyżka opłat 2017

  stanowiącym ich własność powinny uiszczać tylko jedną opłatę. Przedsiębiorcy są jednak obowiązani do płacenia abonamentu za każdy posiadany odbiornik.Nawet jeśli uiszczamy opłaty za (...)

 • Umorzenie zaległości z tytułu niepłacenia abonamentu RTV

  Witam wszczęto wobec mnie postępowanie egzekucyjne dotyczące zaległej opłaty abonamentowej za 2014 rok. Faktycznie nie płaciłem za abonament ale mam II grupę inwalidzką i sądziłem (...)

 • Charakter prawny abonamentu radiowo-telewizyjnego

  osób zwolnionych na mocy ustawy, więcej informacji na ten temat w artykule: Kto nie zapłaci abonamentu?). Należy zwrócić uwagę na charakter prawny abonamentu RTV. Nie (...)

 • Emeryci zwolnieni z abonamentu RTV

  niezdolni do pracy renciści, bezrobotni oraz osoby otrzymujące świadczenia socjalne i przedemerytalne. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule Kto nie zapłaci abonamentu RTV.   Jak uzyskać (...)

 • Abonament RTV 2012. Będzie drożej

  , a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego 18,50 zł miesięcznie – przypomina KRRiT. Przy opłacaniu abonamentu za okres dłuższy niż (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane