Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Abonament RTV 2014: kolejna podwyżka

    ich własność powinny uiszczać tylko jedną opłatę. Przedsiębiorcy są jednak obowiązani do płacenia abonamentu za każdy posiadany odbiornik. Nawet jeśli uiszczamy opłaty za telewizję (...)

  • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok

    miesięcy z góry, d) 8,5 % miesięcznej opłaty za uiszczenie opłaty za rok kalendarzowy z góry;   2) za używanie odbiornika telewizyjnego albo telewizyjnego (...)

  • Abonament RTV 2015: będzie drożej

    satelitarną, nie zwolni nas to od konieczności zapłaty abonamentu RTV. Kto jest zwolniony?Ustawa zwalnia od obowiązku zapłaty abonamentu osoby osoby, które otrzymują zasiłek dla (...)

  • Opinia prawna na temat jaka kara za nie placenie abonamentu telewizyjnego

    Nie szukaj dłużej informacji na temat jaka kara za nie placenie abonamentu telewizyjnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Kara za niepłacenie abonamentu RTV

    Ustawa o opłatach abonamentowych przewiduje dość wysokie kary za nieopłacenie odbiornika radiowego czy telewizyjnego.   Jak wysoka grozi kara? W przypadku posiadania odbiornika radiowego, (...)

  • Zwolnienie z abonamentu RTV

    zwolnienia, podlega zwrotowi za miesiące, za które opłaty są nienależne. - Aby otrzymać zwrot nadpłaty abonent nie będzie musiał dopełniać żadnych dodatkowych formalności (...)

  • Charakter prawny abonamentu radiowo-telewizyjnego

    Czy abonament radiowo-telewizyjny to opłata za konkretną usługę, czy jeżeli opłacany jest abonament na rzecz prywatnego operatora telewizyjnego, można zaprzestać opłacania abonamentu (...)

  • Abonament RTV 2012. Będzie drożej

    , a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego 18,50 zł miesięcznie – przypomina KRRiT. Przy opłacaniu abonamentu za okres dłuższy niż (...)

  • Odpowiedzialność spadkobierców za abonament RTV

    zaległego abonamentu za okres od 06.2005 do 03.2007. Czy spadkobiercy, syn i córka, mają obowiązek uregulować zaległe opłaty za okres, w którym abonent już nie żył? W uzasadnieniu (...)

  • Emeryci zwolnieni z abonamentu RTV

    zwolnienia z opłat za używanie odbiorników RTV (dostępny w każdym urzędzie pocztowym). Zwrot nadpłaty W przypadku uzyskania prawa do zwolnienia po uprzednim opłaceniu abonamentu z góry (...)

  • Opłacanie abonamentu telewizyjnego

    opłacając Cyfrę +-nie ma obowiązku płacić dodatkowo za telewizor i radio na poczcie. Proszę o odpowiedź, czy jeżeli zaprzestanę płacenia abonamentu na poczcie nie złamię (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane