Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakup działki pod budowę domu

  siedliskową i będziemy chcieli wybudować na niej dom, najpierw musimy sprawdzić, czy gmina posiada plan zagospodarowania przestrzennego. Jeśli w gminie jest plan zagospodarowania (...)

 • Jak wybudować dom na działce rolnej?

  terenu oraz określenie sposobów jego zagospodarowania i warunków zabudowy następuje w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Miejscowy plan uchwala rada (...)

 • Procedura zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  zagospodarowania przestrzennego? W przypadku zmiany planu pierwszym krokiem jest złożenie wniosku w  sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Na marginesie (...)

 • Porada prawna na temat jak zmienic plan zagospodarowania przestrzennego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak zmienic plan zagospodarowania przestrzennego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Linia zabudowy a linia średniego napięcia

  zagospodarowania przestrzennego godziłby w istotę prawa własności, nakazując rozbiórkę budynku, a zgodnie z art. 6 ustawy plan zagospodarowania przestrzennego może (...)

 • Działka budowlana

  natomiast ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działkę rolną można przekształcić w budowlaną, o ile gmina będzie uchwalała nowy plan zagospodarowania (...)

 • Zmiana planu zagospodarowania przestrzennego

  przestrzennego. Wnioski można składać na etapie sporządzania stadium miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w terminie 21 dni od jego ogłoszenia. Po podjęciu uchwały przez (...)

 • Warunki techniczne jakie musi spełniać projekt budowlany

  gminy.Od 11 lipca 2003 r. warunki zabudowy i zagospodarowania przestrzennego działek regulowane są bezpośrednio przez obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (...)

 • Będzie Centralny Port Komunikacyjny

  transportu projektów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, ramowego studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego (...)

 • Zabudowa siedliskowa - opinia prawna

  o wydanie decyzji (ale nie dłużej!). Jeżeli w okresie zawieszenia zostanie uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, to decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania (...)

 • Odszkodowanie za zmianę planu miejscowego

  przysługiwało odszkodowanie jeśli nieruchomość miała określony charakter i została zakupiona dla prowadzenia działalności zgodnej z tym charakterem, a następnie zmiana planu zagospodarowania przestrzennego

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane