Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Faktura Vat RR i rachunek od rolnika

    taki podlega przez nabywcę rozliczeniu w ewidencjach prowadzonych dla celów podatku dochodowego. Niemniej jednak dla celów podatku vat nabywca obowiązany jest do wystawienia faktury vat RR, zgodnie (...)

  • Dokument potwierdzający sprzedaż przez rolnika

    sprzedaży powinnam wystawić? Na rynku krajowym jest to rachunek lub faktura VAT RR, a jak jest w handlu wewnątrzwspólnotowym? Czy żeby sprzedawać do Niemiec muszę mieć NIP EU? Jako (...)

  • Dokumentacja wpłat w euro

    :  faktury VAT, w szczególności faktury VAT marża, faktury VAT RR, faktury VAT MP, dokumenty celne, rachunki oraz faktury korygujące i noty korygujące, zwane dalej „fakturami”

  • Opinia prawna na temat jak wystawić rachunek rr

    Nie szukaj dłużej informacji na temat jak wystawić rachunek rr, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Dokument księgowy a wpis do księgi przychodów

    , dokumentowanymi na odwrocie w sposób podobny jak opisany w punkcie poprzednim Rozporządzenie określa również sposób poprawiania błędów, stanowiąc, iż można poprawiać dowody, (co do których (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • alimenty na ojca

    Czy sad moze zaakceptowac wniosek o przyznanie mu alimentow placone przez syna ktory nie mieszka i nie pracuje w Polsce nie ma zadnych dochodow w Polsce, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane