Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Akt notarialny przed notariuszem za granicą

  Właściciel spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Polsce sprzedaje udziały oraz nieruchomość podmiotowi belgijskiemu. Czy skuteczna będzie sprzedaż udziałów w tej (...)

 • Dochodzenie roszczeń na próbę

  należnej z tytułu umowy występuje z niniejszym pozwem w wysokości 5.000 zł jako test. Egzekucja może okazać się nieskuteczna z powodu spółki "wydmuszki" i powód nie poniesie (...)

 • Podpisanie weksla przez członka zarządu spółki

  Spółka z o.o, jest moim dłużnikiem, co stwierdzają podpisane faktury. Ponadto dysponuję jeszcze wekslem wystawionym przez jej prezesa oraz deklaracją wekslową, z której wynika że ten (...)

 • Porada prawna na temat jak wypełnić vat r spółki z o.o

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak wypełnić vat r spółki z o.o, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ogłoszenie zmian w KRS

  Czy każda zmiana, która została ujawniona w KRS obligatoryjnie ukazuje się w Monitorze Sądowym i Gospodarczym? Np. spółka z o.o. ujawniła w KRS zmianę swojej siedziby, czy zmiana zostanie (...)

 • Forma oświadczenia o objęciu udziałów

  notarialnego). spółka z o.o., podwyższenie kapitału zakładowego, objęcie udziałów, zmiana umowy spółki z o.o., forma, oświadczenie o objęciu udziałów

 • Opinia do projektu ustawy o zakładach opieki zdrowotnej

  skutków regulacji ani uzasadnienia zaproponowanych zapisów, odmiennych od zapisów zawartych w projekcie zgłoszonym przez posłów w styczniu 2008 r. W związku z tym partnerzy (...)

 • Utworzenie kapitału zapasowego

  Zgromadzenie wspólników (jeden wspólnik) spółki z o.o. chce podjąć uchwałę o zobowiązaniu się wspólników do dokonania wpłat na kapitał zapasowy. Czy dokonanie wpłat na kapitał (...)

 • Związanie komornika wnioskiem o wszczęcie egzekucj

  wszystkich części majątku dłużnika, chyba że z treści tytułu wynika co innego. Zgodnie z art.  799 § 1 kpc, wierzyciel może w jednym wniosku wskazać kilka sposobów egzekucji (...)

 • Zwrot kosztów zastępstwa procesowego

  rzecz (a dokładniej dla reprezentowanej przeze mnie spółki z o.o.) koszty zastępstwa procesowego. Komu przysługują przysądzone koszty zastępstwa procesowego, spółce czy adwokatowi? (...)

 • Nabycie praw do domeny internetowej

  identyfikujący i jako adres pod którym internauci mogą odnaleźć serwis. Co powinienem w związku z tym zrobić? Czy w tym przypadku konieczne jest przeniesienie na spółkę praw do korzystania z (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane