Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  pełnomocnictwa w swoim wpisie w CEIDG. Procedura jest taka sama, jak w przypadku zmiany innych danych – wystarczy wypełnić i złożyć wniosek do CEIDG. Musisz też pamiętać, że każde (...)

 • Jakie prawa ma pacjent?

  obecności studentów.Lekarz nie powinien omawiać Twojej choroby i zadawać Ci intymnych pytań w obecności innych pacjentów. Prawo do poszanowania godności obejmuje także prawo do (...)

 • Kodeks spółek handlowych

  ), jego wartość, jak również osobę wspólnika wnoszącego takie świadczenie niepieniężne. § 2. Zobowiązanie do wykonania pracy lub świadczenia usług na rzecz spółki oraz wynagrodzenie za usługi (...)

 • Porada prawna na temat jak wypełnić liste obecności

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak wypełnić liste obecności, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wycofanie aportu ze spółki z o.o. i jej likwidacja - opinia prawna

  przez umorzenie określonej liczby udziałów (uchwała ta powinna zostać zaprotokołowana przez notariusza). Jak już wskazano powyżej, o uchwalonym obniżeniu zarząd niezwłocznie ogłasza w MSiG (opłata (...)

 • Rozwiązywanie sporów zbiorowych - akcja protestacyjna

  sposób wypełnić swoją rolę. Co do zasady, wybór mediatora powinien zostać podjęty wspólnie przez strony. Daje to intensywne poczucie bezstronności, i gwarancję, iż wybór (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 201-300)

  zakończyć interesy bieżące spółki, ściągnąć wierzytelności, wypełnić zobowiązania i upłynnić majątek spółki (czynności likwidacyjne). Nowe interesy mogą wszczynać tylko wówczas, gdy (...)

 • Kodeks spółek handlowych (art. 22-101)

  głosów w obecności co najmniej dwóch trzecich ogólnej liczby partnerów. Umowa spółki może przewidywać surowsze wymogi powzięcia uchwały.§ 3. Pozbawienie partnera (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane