Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najem lokalu od cudzoziemca

  o.o. powinien być dokumentowany fakturą, czy też wystarczy jako podstawa sama umowa najmu? 4. Jak jest opodatkowany wynajem lokalu dla wynajmującego i jakie dokumenty powinien on wypełnić? Umowy (...)

 • Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej - zasady

  pływającym pod banderą jednego państwa, lecz firma wysłała cię do pracy na pokład statku pływającego pod banderą innego państwa - to nadal podlegasz temu samemu ustawodawstwu jak do tej pory, (...)

 • Skorzystaj z abolicji podatkowej!

  ;rym decyzja w sprawie umorzenia zaległości podatkowej lub decyzja w sprawie zwrotu stanie się ostateczna lub orzeczenie sądu uprawomocni się.Jak wypełnić wniosek? - najważniejsze pojęciaWe wniosku

 • Opinia prawna na temat jak wypełnić RG-1

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak wypełnić RG-1, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opłata skarbowa od weksla wystawionego w 2006 r.

  zabezpieczenie płatności wynikających z Umowy Wieloletniej Nr ............ z dnia ......... ................ złożyły do dyspozycji ................... weksel in blanco, który ................. ma prawo wypełnić (...)

 • Opodatkowanie dochodu uzyskanego za granicą (USA)

  . Oznacza to, że kwota przychodów, wykazana w zeznaniu, będzie równa kwocie dochodów. W dalszej kolejności podatnik powinien wypełnić część „E” zeznania: „Odliczenie dochodu zwolnionego

 • Rozwiązanie umowy z powodu długotrwałej choroby

  Mamy zamiar zwolnić pracownika z tytułu długotrwałej choroby. Proszę o podpowiedź jak wypełnić świadectwo, w której pozycji i i na jaki artykuł mamy się powołać. Ponadto jak poinformować (...)

 • Dochodzenie należności od poręczyciela wekslowego

  pod rygorem wypełnienia weksla in blanco i skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. W przypadku braku zapłaty należy wypełnić weksel in blanco i złożyć we właściwym sądzie pozew o (...)

 • Podstawy ogłoszenia upadłości

  ?Ogłoszenia upadłości może żądać sam dłużnik, jak również każdy z jego wierzycieli. Żądanie to, oprócz wierzycieli, mogą zgłosić: w stosunku do spółki jawnej, partnerskiej, (...)

 • Zwrot weksla in blanco

  weksla niezgodnie z zawartym porozumieniem. Zarzut ten jest skuteczny wobec bezpośredniego kontrahenta, któremu osoba podpisana na wekslu in blanco weksel wręczyła, jak i osoby, która nabywając weksel (...)

 • Samochód osobowy z zagranicy wniesiony aportem do spółki z o. o. działającej w Polsce - opinia prawna

  spółki w związku z wniesieniem aportu) Dokumenty o nadaniu spółce REGON i NIP Deklaracja SAD (karty 6,7,8) - formularz można wypełnić na granicy Faktura VAT (podstawa do pobrania przez urząd (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • PIT 37 instrukcja !!!

  Pit 37 druk składa się z kilku części, które należy odpowiednio i poprawnie wypełnić, aby oddać druk do urzędu skarbowego. Najpierw jest część (...)

 • dlugosc zwolnienia lekarskiego w ciazy

  Na zwolnienie poszlam w 6 tygodniu ciazy. Lekarz powiedzial mi, ze nalezy mi sie tylko 180 dni zwolnienia, a ja do pracy przed porodem juz nie wroce. Co (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

 • ojciec nie płaci, co robić?

  problem mój dotyczy nie płacenia przez ojca alimentów. zasądzono mu 350zł na każde z nas, bo mam jeszcze młodszego brata. Oboje się uczymy-on w (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane