Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasady przedłużania tymczasowego aresztowania

  procesowej i polega na pozbawieniu wolności, czy też - jak w sprawie skarżącego - stosowane jest wobec osoby, która już jest pozbawiona wolności na podstawie wyroku skazującego (...)

 • Odpowiedzialność za uszkodzenie ciała

  subiektywnego (tzw. zarzucalność postępowania). W ewentualnym postępowaniu przed sądem, to poszkodowany będzie zobowiązany udowodnić swoje twierdzenia, gdyż w myśl art. 6 kc ciężar (...)

 • Tańsze pożyczki

  , złożyć deklarację w sprawie podatku od czynności cywilnoprawnych oraz obliczyć i wpłacić kwotę podatku w terminie 14 dni od dnia powstania obowiązku podatkowego, z wyłączeniem (...)

 • Opinia prawna na temat jak wygląda przesłuchanie w sprawie zapłaty w sądzie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak wygląda przesłuchanie w sprawie zapłaty w sądzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Moda na flexicurity

  . Dlatego w kolejnych Krajowych Planach Działań na rzecz Zatrudnienia ta sprawa jest ujęta priorytetowo, a rozwiązania są ujęte w konkretnych działaniach.Rada Europejska w grudniu 2007 (...)

 • Katastrofa budowlana

  szkicach i - w miarę możliwości - na fotografiach. Kto prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie przyczyn katastrofy budowlanej? Postępowanie wyjaśniające w sprawie (...)

 • Jawność postępowania w Pzp

  przepisów Kodeksu karnego,   c) treść innych wystąpień i ocen dokonywanych przez organy władzy publicznej,   d) informacja o stanie państwa, samorządów i ich (...)

 • Opłaty za czynności organów administracji miar wykonywane w ramach systemu tachografów cyfrowych

  urządzeń rejestrujących stosowanych w transporcie drogowym oraz w rozporządzeniu Komisji (WE) nr 1360/2002 dostosowującym po raz siódmy do postępu technicznego rozporządzenie Rady (EWG) nr (...)

 • Podpis elektroniczny- postępowanie administracyjne

  września 2011 r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów (...)

 • KE wydaje wytyczne dot. telewizji mobilnej w Europie

  skorzystało z usług telewizji mobilnej w pierwszych tygodniach od jej uruchomienia. W związku ze spodziewanym wzrostem sprzedaży w okresie okołoświątecznym jeszcze większa liczba Europejczyków (...)

 • Najem lokali użytkowych

  zawiadomienia go o wadzie, nie usunął jej w wyznaczonym terminie.   Wypowiedzenie umowy Umowa na czas nieoznaczony Obie strony mają prawo wypowiedzieć najem z zachowaniem terminów (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Wysokość alimentów - a dochody ojca

  Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane