Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • CEPiK po zmianach

  pracy i szkoły.Skorzystaj z usługi. Punkty karne online E-usługa "Sprawdź swoje punkty karne" to możliwość kontroli posiadanych punktów karnych bez wychodzenia z domu (...)

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  nawiązywanych (osobiście czy przez Internet) przez dziecko znajomościach - należy mu uświadomić, aby nie spotykało się z nieznajomymi, nie rozmawiało z nikim obcym bez wiedzy rodziców (...)

 • Gdzie sprawdzić liczbę punktów karnych?

  . Zaświadczenia takie wymagane są np. przez firmy, które zatrudniają zawodowych kierowców. Kiedy punkty są usuwane? Wpisane do policyjnej ewidencji punkty usuwa się po upływie (...)

 • Porada prawna na temat jak sprawdzić punkty karne przez internet

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak sprawdzić punkty karne przez internet, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czas na ukaranie mandatem i nałożenie punktów

  może nałożyć punkty karne, bo wykroczenie było w zeszłym roku, a punkty niwelują się do końca 2008? Mandat karny Policjant może nałożyć jedynie, gdy:schwytano sprawcę wykroczenia (...)

 • Święta i Majówka: jak nie dostać mandatu?

  nimi 200 zł 9 punktów karnych Niezapięcie pasów bezpieczeństwa 100 zł 2 punkty karne Przewożenie dziecka bez fotelika ochronnego 150 zł 3 punkty karne Rozmowa (...)

 • e-handel - co z kasą fiskalną?

  sprzedaż tradycyjną. W przypadku sprzedaży przez Internet (wyłącznie), przekroczeniu granicy 20 000 zł nie zobowiązuje sprzedającego do zakupu i korzystania z kasy fiskalnej. Jeżeli jednak (...)

 • E-usługi "Historia Pojazdu" i "Bezpieczny Autobus" mają już rok

  sprawdzisz online? Za dwa lataDostęp przez internet do własnych danych umożliwi bieżące monitorowanie informacji na temat zastosowanych wobec kierowców kar i ograniczeń. smutny autobus, (...)

 • Jak e-sąd wydaje nakazy zapłaty?

  odebraliśmy pismo z sądu od listonosza lub z poczty.  Sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego przez e-sąd w Lublinie (tzw. sąd elektroniczny, e-sąd) można wysłać przez Internet poprzez (...)

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  ;w danego banku oraz bankomatów wskazanych przez kasę.  Warunkiem uruchomienia rachunku rodzinnego będzie przedłożenie bankowi bądź kasie zaświadczenia wystawionego przez jednostki

 • Za co mandat i punkty karne?

  usunięte. Otrzymane punkty znikną automatycznie z konta kierowcy po upływie 12 miesięcy od dnia wykroczenia. W ciągu roku może on uzyskać 24 punkty karne. Gdy przekroczy tę liczbę, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Klauzule zakazane - sprawdzenie regulaminu sklepu internetowego

  Witam, pozwów przez jakąś organizacje ciąg dalszy, na początek maja mam nieobowiązkowe przesłuchanie w swojej sprawie, aż niby trzy punkty, niedozwolone, Proszę (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane