Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zasiłek dla bezrobotnych będzie wyższy

  , których np. szef zwolnił z pracy lub sami z niej odeszli. Przeprowadza się ją na podstawie uśrednionego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych z ubiegłego roku. - (...)

 • Zabytek w spadku

  współwłasności i związanych z nią ograniczeń w rozporządzaniu rzeczą prosimy zapoznać się z artykułem: A jeśli nie jesteś jedynym właścicielem? Co może współwłaściciel? Natomiast (...)

 • 100 tys. zarzutów w 9 lat - to efekty pracy CBŚ

  swojej pracy z identycznych instrumentów prawnych (świadek koronny, zakup kontrolowany, przesyłka niejawnie nadzorowana), oba korzystały z agentury w najgroźniejszych grupach przestępczych. (...)

 • Opinia prawna na temat jak sie wymeldowac z polski bedac za granica

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak sie wymeldowac z polski bedac za granica, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Po co drzeć koty?

  przy Rzeczniku Ubezpieczonych. W sporach z przedsiębiorcami świadczącymi usługi komunikacyjne, elektroniczne i pocztowe właściwy jest sąd polubowny przy Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, natomiast (...)

 • Kwota wolna od podatku w 2013 roku

  zmniejszająca podatek 556,02 zł. Gdy podstawa obliczenia wynosi ponad 85,528, to podatek będzie wynosił 14.839,02 zł + 32 procent z nadwyżki ponad 85 528 zł. Przykład 1 Podstawa do opodatkowania (...)

 • Kolejne bankructwo w branży turystycznej

  życie 17 września br. Zgodnie z jej przepisami organizatorzy wycieczek mają zapewnić swoim klientom gwarancję pokrycia kosztów powrotu i zwrotu wniesionych wpłat za niezrealizowaną część (...)

 • Jesienna prognoza finansowa Komisji Europejskiej

  związane z inflacją nieco maleją. Przewidywany spadek inflacji to jedna z niewielu pozytywnych prognoz Komisji - poniżej 2,5% w 2009 i 2,25% w 2010 w Unii Europejskiej. Natomiast inflacja w Polsce (...)

 • Żądanie rozwodu przez małżonka wyłącznie winnego rozkładu pożycia małżeńskiego

  rozwodowe określonej preferencji, bowiem do cenionych przez naszego ustawodawcę wartości należy zarówno ochrona małżonka niewinnego, jak i zapewnienie małżonkom, których pożycie znajduje (...)

 • Czy niepełnosprawni stracą pracę?

  Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podało następujące sprostowanie do artykułu „Niepełnosprawni stracą pracę" z Polska The Times z 26 czerwca 2008 r.:"Sugerując możliwość (...)

 • "Polska wódka" tylko ze zbóż i ziemniaków. Jest ustawa

  . Bruksela w 2008 r. zgodziła się, by nazwa wódka była używana także w odniesieniu do napojów pozyskiwanych m.in. z winogron.Na terenie całej Unii Europejskiej jest zarejestrowanych 331 chronionych (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • ślub z obywatelem Turcji

  Mam narzeczonego ,który jest obywatelem z Turcji.Planujemy ślub.Czy mam sie czegos obawiać?Może ktoś ma za męża Turka? (kaśka) Kasia mam dokładnie (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Alimenty w ANGLII

  Czy ktos wie jaka jest wysokosc alimentow w UK? Oboje przebywamy za granica tzn. Byla zona i ja. Ona chce zalozyc sprawe o alimenty i zapowiada ze pusci (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane