Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ta ustawa jest kluczowa dla naszego bezpieczeństwa

  perspektywie wieloletniej przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa zarówno Polski, jak i krajów sojuszniczych. W omawianym projekcie za jeden z kluczowych priorytetów modernizacyjnych (...)

 • 50 milionów na przyjaźń polsko-rosyjską

  bezpośrednich, pozytywnych relacji pomiędzy obywatelami Polski i Rosji. Na realizację powyższych zadań fundacja otrzymywałaby co roku z państwowej kasy 50 mln złotych. W projekcie zastrzeżono, (...)

 • W 2009 r. polska armia przejdzie na zawodowstwo

  skuteczna. - Wykwalifikowany, zawodowy żołnierz służy ojczyźnie z własnego wyboru i z pełnym przekonaniem - mówił szef rządu. Prezes Rady Ministrów zwrócił uwagę na (...)

 • Porada prawna na temat jak sie wymeldowac z polski bedac za granica

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak sie wymeldowac z polski bedac za granica, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • PAH zaprasza do współpracy

  programy pomocy, zarówno w kraju jak i za granicą, cieszą się dużym zaufaniem i poparciem społecznym.Najważniejsze jest jednak to, że uczestniczymy w procesie odbudowy życia społeczeństw (...)

 • Rozwój przedsiębiorstw a emigracja

  m.in. musieli szukać nowych źródeł finansowanie swojej działalności - zaznaczył wiceszef rządu. - Istnieje także ryzyko transferu kapitału z polskich przedsiębiorstw do borykających się (...)

 • Zmiany w księgach wieczystych i hipotece

  ksiąg.Ustawa ta wprowadza również zmiany w przepisach dotyczących hipoteki. Przede wszystkim, jeżeli wierzytelność zgodnie z prawem została wyrażona w innym pieniądzu niż pieniądz polski, (...)

 • Ustawy tylko w wersji elektronicznej

  papierowej, jak i elektronicznej. Od 2012 roku ma się to zmienić. Wtedy Dziennik Ustaw, Monitor Polski, dzienniki urzędowe ministerstw i urzędów centralnych oraz wojewódzkie dzienniki (...)

 • Samowola budowlana karana opłatą, nie rozbiórką - projekt zmian w prawie budowlanym

  cumowania niewielkich jednostek pływających, takich jak łodzie, kajaki, jachtydo uprawniania wędkarstwarekreacjiPochylnie dla osób niepełnosprawnychInstalacje zbiornikowe na gaz płynny z pojedynczym

 • Przekształcenie użytkowanie wieczystego nieruchomości w prawo własności

  Jak wygląda przekształcenie użytkowanie wieczystego nieruchomości w prawo własności? Jaka jest procedura zapłaty za taką nieruchomość? Na początku musi Pan złożyć wniosek o takie przekształcenie. (...)

 • Posługiwanie się nazwiskiem panieńskim

  każdy z małżonków będzie nosił po zawarciu małżeństwa, decyduje jego oświadczenie złożone przed kierownikiem urzędu stanu cywilnego. Jeśli więc jeden z małżonków złoży przed kierownikiem (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • ślub z obywatelem Turcji

  Mam narzeczonego ,który jest obywatelem z Turcji.Planujemy ślub.Czy mam sie czegos obawiać?Może ktoś ma za męża Turka? (kaśka) Kasia mam dokładnie (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane