Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ustawa prawo wekslowe

  . Każdy indosant powinien w ciągu dwóch dni powszednich, następujących po dniu, w którym otrzymał zawiadomienie, podać do wiadomości swojego poprzednika otrzymane zawiadomienie, (...)

 • Termin rozpatrzenia odwołania przez Izbę

  . Za zawiadomienie, o którym mowa powyżej, uważa się również zawiadomienie przesłane stronom oraz uczestnikom postępowania faksem, jeżeli poda on numer faksu oraz potwierdzi fakt jego otrzymania, (...)

 • Wypowiedzenie umowy najmu

  depozytu sądowego ma takie same skutki jak spełnienie świadczenia i zobowiązuje wierzyciela do zwrotu dłużnikowi kosztów złożenia. Należy zatem złożyć do depozytu przedmiotowy lokal. Jak (...)

 • Opinia prawna na temat jak sie pisze zawiadomienie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak sie pisze zawiadomienie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Egzekucja mieszkania a umowa najmu

  jest adres osób, do których pisze zawiadomienie i spowodował przez to duży stres u mojej żony, czy też wynajmującego mi mieszkanie, który przekazał mi do wynajmu lokal, obciążony zaległościami (...)

 • Co wpłynie na podział majątku rozwodzących się małżonków – opinia prawna

  : samodzielne utrzymywania dzieci. W pozwie zarówno rozwodowym jak i o zniesieniu wspólności majątkowej powinna Pani podać miejsce zamieszkania a nie zameldowania (jeśli oczywiście adres zamieszkania (...)

 • Zawiadomienie o przestępstwie fałszywych zeznań

  tylko to, że świadek zeznawał niezgodnie z prawdą (zataił prawdę), ale także to, że miał tego świadomość i chciał tego. zeznania, fałszywe, świadek, kłamstwo, przestępstwo, zawiadomienie, (...)

 • Kapitał zakładowy a kapitał wpłacony

  udziałów z czystego zysku, wspólnik, spółka, spółka z o.o., handlowa, kapitałowa, wierzyciel, zawiadomienie, postępowanie konwokacyjne

 • Wycofanie zawiadomienia o przestępstwie

  roszczeń majątkowych wynikających bezpośrednio z popełnienia przestępstwa. zawiadomienie o przestępstwie, , wycofanie zawiadomienia o przestępstwie, postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania

 • Naruszenie obowiązku meldunkowego

  dłuższego niż 2 miesiące. Jest to więc błache wykroczenie i sądzę, że mogę listownie zapobiec wszczynaniu rozprawy sądowej w ogóle. Jak to zrobić? Zawiadomienie zawiera również pouczenie: (...)

 • Powierzenie opieki nad dzieckiem pozamałżeńskim

  zabrać ani wywieźć, gdyż bardzo sie boję o mojego synka. Jakie pisma powinnam skierować do sądu i dokumenty? Pisze Pani, iż nie pozostaje w związku małżeńskim z ojcem dziecka. Nie wspomina (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane