Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  , które: 1) zatrudnione są w Polsce i w czasie płatnego urlopu wypoczynkowego (wakacji, ferii) dodatkowo podejmują pracę w innym państwie członkowskim, np. w Niemczech (...)

 • Koordynacja świadczeń z tytułu bezrobocia w ramach UE

  w przypadku, gdy bezrobotny poszukuje pracy w innym państwie członkowskim niż to, w którym przyznano mu świadczenie,prawidłowościach przyznawania prawa do zasiłku dla pracowników (...)

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  sprzedaż na terytorium Niemiec. W tej sytuacji wysłanie towarów z Polski do własnego magazynu w Niemczech będzie uznawane: za WDT w Polsce za WNT w Niemczech. Spółka (...)

 • Opinia prawna na temat jak się zarejestrować jako bezrobotny w niemczech

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak się zarejestrować jako bezrobotny w niemczech, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Czy podwójne obywatelstwo wyklucza ubezpieczenie zdrowotne w Polsce – opinia prawna

  świadczenia z Niemiec, gdyż przebywa na terenie Polski. W Polsce nie może być zarejestrowany jako bezrobotny,gdyż de facto jest zatrudniony (w Niemczech). W Hamburgu (...)

 • Prawo do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych

  zatrzymanemu? Jeśli tak to na jakiej podstawie? Czy powinien teraz w Polsce zarejestrować się jako bezrobotny do czasu zakończenia sprawy? Prawo polskie nie zna specjalnego (...)

 • Świadczenie niektórych usług w Niemczech w ramach delegowania pracowników

  . hydraulika w Niemczech ma jedynie osoba z uprawnieniem mistrza. Uznanie polskiego tytułu mistrza w Niemczech odbywa się w oparciu o odpowiednie wytyczne UE, które znalazły (...)

 • Bezrobocie a umowa o dzieło

  Chcę się zarejestrować jako bezrobotny w celu otrzymania ubezpieczenia, bo nie stać mnie na opłaty ZUS z działalności gospodarczej. Czy istnieje możliwość abym jako (...)

 • Jakie prawa i obowiązki posiada bezrobotny?

  zamieszkania; w okresie 6 miesięcy przed zarejestrowaniem się w powiatowym urzędzie pracy spowodował rozwiązanie ze swej winy stosunku pracy lub stosunku służbowego bez wypowiedzenia; (...)

 • Prawo jazdy a alimenty

  ), która nie przynosi mi żadnych dochodów ani przychodów, jednym słowem jest martwa, lecz nie mogę jej zlikwidować z powodu nierozliczonych zadłużeń, przez co nie mogę się zarejestrować (...)

 • Pożyczka z Urzędu Pracy

  Niemiec? Jestem pewna, że interes wyszedłby mi i to bym zaznaczyła w moim Biznesplanie. Ponieważ mam takie znajomości w Polsce i w Niemczech, że nie miałabym z tym problemu. Nadmienię, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane