Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • A2 do granicy z Niemcami gotowa w 2011 roku

  kwartale 2008 roku. Budowa ruszy w 2009 roku, a zakończy się w roku 2011. Do końca 2011 roku Polska centralna będzie posiadała autostradowe połączenie z europejskim systemem autostrad. (...)

 • Leasing operacyjny i jego rozliczenie w podatku dochodowym

  niematerialnej i prawnej do używania, a w szczególności o koszty transportu, załadunku i wyładunku, ubezpieczenia w drodze, montażu, instalacji i uruchomienia programów oraz (...)

 • Parlament przyjął pakiet klimatyczny

  związków chemicznych - flurowęglowodorów oraz podtleku azotu. W drugiej fazie wdrażania ETS, w latach 2013-2020 powinno dojść do ograniczenia emisji o 21% w (...)

 • Opinia prawna na temat jak obliczyc rente w marcu 2011

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak obliczyc rente w marcu 2011, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Praca na emeryturze. Od dziś dorobisz więcej

  . Teraz wszyscy otrzymają podwyżkę w takiej samej wysokości – niezależnie od tego, jak wysokie emerytury pobierają. O 71 zł wzrosną w marcu nie tylko świadczenia z FUS, (...)

 • Jak dokonać korekty podatku naliczonego?

  w rejestrze zakupów oraz w deklaracji VAT-7. Zostało to zauważone w marcu 2011 r. Podatnik postanowił dokonać korekty deklaracji. Pomimo tego, że mógł (...)

 • Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

  wymagała nakładów związanych ze zmianą etykiem, formatek reklamowych, zmian w systemach kasowych i homologacji kas.8. W związku z powyższym wprowadzenie zapisów o (...)

 • Głos Lewiatana nt. noweli ustawy o działalności gospodarczej

  . Instytucja sprzeciwu zaproponowana w projekcie nie jest jednak idealna i w praktyce będzie obiektem wielu interpretacyjnych sporów, czy nawet krytyki. Naszym zdaniem, w wyniku (...)

 • Bat na dłużników. Będzie zmiana zasad regulowania należności

  ustawie o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Najnowsze rozwiązania mają przyczynić się do zmniejszenia zatorów płatniczych w Polsce - problemu opisywanemu przez Tax Care w (...)

 • Zmiany w prawie. Urzędnikom będzie trudniej

  etatów. Przedsiębiorstwa, które popadły w tarapaty, będą mogły liczyć na pomoc państwa. W projekcie ustawy znalazły się sprawdzone rozwiązania z ustawy antykryzysowej (...)

 • Odprawa emerytalna

  , którego stosunek pracy ustał w związku z przejściem na rentę lub emeryturę, przysługuje odprawa pieniężna w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia. Jak wskazuje się w (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane