Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ceny Internetu szerokopasmowego

  stronach internetowych operatorów. W niniejszej analizie zostały omówione i porównane oferty: Telekomunikacji Polskiej S.A., Netii S.A., GTS Energis Sp. z o.o., Dialog Telecom S.A., UPC Polska (...)

 • Wkrótce będzie Ogólnopolska Sieć Edukacyjna

  28% uczniów nigdy nie spotkało się z użyciem internetu na zajęciach z języka obcego, a prawie 35% na zajęciach z języka polskiego. Co czwarty respondent zadeklarował, (...)

 • Ceny mobilnego Internetu

  do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jednak różnica cen przy określonym limicie transferu danych jest znacząca. Związane jest to z warunkami określonymi przez operatora w ofercie, (...)

 • Porada prawna na temat jak napisac rezygnacje z internetu z netii

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisac rezygnacje z internetu z netii, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Detaliczny rynek dostępu do Internetu szerokopasmowego

  Internetu szerokopasmowego w Polsce. W zakresie rozwoju infrastruktury służącej do dostarczania szerokopasmowego Internetu, Polska, a szczególnie województwa Polski Wschodniej, zajmują jedne (...)

 • Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć

  prawidłowego jego działania oraz będzie to miało odzwierciedlenie w wielkości przychodów osiąganych przez zakład pracy, wtedy wydatki ponoszone z tytułu korzystania z Internetu (...)

 • Umowa Orange z rządem w sprawie cyfryzacji

  różnego rodzaju pomocy i usług oferowanych przez rząd oraz różnego rodzaju organizacje. Z badań wynika, że nawet ludzie, którzy mają dostęp do Internetu nie zawsze z niego korzystają. (...)

 • Sprzedaż przez internet a podatki

  ;b fizycznych nieprowadzących działalności (z uwzględnieniem zwolnień od tego wymogu zgodnie przewidzianych w rozporządzeniu ministra finansów w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia

 • Szerokopasmowy Internet najlepszą drogą do ożywienia europejskiej wsi

  korzysta z Internetu składając wnioski o dofinansowanie ze środków UE). W innych regionach - takich jak włoska Toskania czy Węgry - z Internetu korzysta natomiast zaledwie (...)

 • Rynek telekomunikacyjny w Polsce na przełomie lat 2005 - 2007/2008

  przekazały sprawozdania z prowadzonej działalności za rok 2007.7) Liczba konsumentów wraz z klientami korzystającymi z dostępu do Internetu poprzez telefony komórkowe. Użytkownik (...)

 • Większa ochrona dla abonentów

  ;zagrożeniach Ustawa zawiera też bardzo istotną zmianę ustawy z dnia 26 kwietnia 2007 r. o zarządzaniu kryzysowym (Dz.U. z 2017 r. poz. 209 i 1566). Zmiana polega na wprowadzeniu nowego systemu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • nagrywanie rozmów przez firmy windykacyjne + przedawnienie

  Mam problem dotyczący konkretnie firmy kruk. Ponieważ mam zadłużenie (idea) z 2001 roku które przejeła firma windykacyjna (które już się przedawniło (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • widzenia z dzieckiem

  Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane