Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Księgi wieczyste po nowemu. Zobacz, co się zmieni

  obrocie prawnym tak samo jak dokumentami urzędowymi. Rozwiązanie to umożliwi szybsze i tańsze ich pozyskiwanie. Przyczyni się też do zmniejszenia liczby interesantów korzystających z ekspozytur CIKW

 • Oszukiwał na aukcjach internetowych

  internetowe, handel przez Internet

 • Odpowiedzialność stron umowy pożyczki za spłatę

  nieruchomość o wartości czterokrotnie wyższej od w/w na rzecz wierzyciela, sporządzając nową zarejestrowaną umowę. A wierzyciel obecnie zwrócił się o zwrot całości długu ze starej (...)

 • Opinia prawna na temat jak napisac podanie o zwrot kosztow za internet

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisac podanie o zwrot kosztow za internet, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zaległości za opłaty w SM

  Jak wygląda kwestia odpowiedzialności za zaległości w uiszczaniu opłat związanych ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu? Jeśli chodzi o kwestie odpowiedzialności (...)

 • Ograniczenie powództwa a koszty procesu

  Wytoczyłem dłużnikowi powództwo o zapłatę. W trakcie procesu uznałem, że należy mi się mniej od kwoty, jakiej żądałem w pozwie. Czy gdybym ograniczył powództwo to może to być uznane przez (...)

 • Obniżenie alimentów przez sąd

  , zwrot, adwokat

 • Koszty przejazdu w postępowaniu nieprocesowym

  związane z przybyciem spadkobierców na sprawę o stwierdzenie nabycia spadku? Czy sąd może mnie obciążyć tymi kosztami? Jakie dodatkowe koszty muszę ponieść zakładając sprawę o stwierdzenie (...)

 • Zwrot VAT za materiały budowlane

  ;artykuł e-prawnika dotyczący kwestii poruszonych w niniejszym pytaniu: Jak odzyskać VAT za materiały budowlane? zwrot VAT za materiały budowlane, ulgi podatkowe

 • Urzędnicy przyjmą nasze PIT-y w sobotę

  podawane lokalnie. Resort przypomina jednocześnie o możliwości złożenia zeznania rocznego przez internet. Zrobimy to korzystając z programu, który można pobrać ze strony www.e-deklaracje.gov.pl.

 • Zwrot nakładów przy podziale majątku małżonków

  udziałów. Nakładów poczynionych na majątek osobisty męża może Pani żądać w innym postępowaniu. Zarzuty dla pewności należy zgłosić w postępowaniu o podział majątku wspólnego małżonków. (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)

 • ŻONA Z FILIPIN !!! LUDZISKA POMÓŻCIE !!!

  Sprawa wygląda tak ze poznałem za pośrednictwem internetu dziewczynę z Filipin. Chciałbym się z nią ożenić i żeby zamieszkała w Polsce. Doradźcie, (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane