Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przełomowe zmiany w służbie komorników?

  ;w o pociągnięcie komorników do odpowiedzialności dyscyplinarnej wzrosła z 30 w 2010 r. do 102 w 2015 r., co stanowi wzrost o 340%. - "Wyłaniał się obraz bezdusznego, bezwzględnego komornika

 • Umorzenie udziałów sp. z o.o.

  ostatnich lat (a straty pokrywane były z kapitału rezerwowego). Proszę o podanie możliwości zbycia moich udziałów w zaistniałej sytuacji. Umorzenie udziałów musi byc przewidziane (...)

 • Procedury administracyjne przychylniejsze dla petenta

  prawa Unii Europejskiej tak stanowią i na zasadach określonych w tych przepisach. Wniosek o udzielenie pomocy zawiera uzasadnienie. Zmiany w ustawie - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi

 • Porada prawna na temat jak napisac podanie o umorzenie dlugu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisac podanie o umorzenie dlugu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Umorzenie należności publiczno-prawnych, w kontekście koncepcji obejścia prawa podatkowego

  dotyczących wymiaru i poboru tych należności O ile pierwsza z tych negatywnych przesłanek, a więc wyłączenie spod restrukturyzacji składek na ubezpieczenie emerytalne nie budzi wątpliwości o (...)

 • Kodeks karny wykonawczy

  określonych o rodzaju przydzielonej skazanemu pracy, jego stosunku do pracy oraz o tym, czy skazany przestrzegał porządku prawnego, jak również o zakończeniu wykonywania (...)

 • Funkcjonariusz publiczny odpowie za szkody?

  . O wszczęciu postępowania powiadami wnioskodawcę oraz osobę, której przyznano prawo do odszkodowania. Na postanowienie o wszczęciu postępowania nie będzie przysługiwało zażalenie. (...)

 • Odmowa udzielenia informacji

  Podopieczny naszego Ośrodka Pomocy Społecznej złożył podanie do wójta o umorzenie rat za podatek. Urzędnik zajmujący się w gminie podatkami wystąpił do nas, czyli GOPS-u o (...)

 • Składki ZUS-przerwanie i zawieszenie przedawnienia

  6 latach, rozmówczyni z ZUS poinformowała mnie, że zmieniły sie przepisy i przedawnienie następuje po 10 latach. Dlatego mój mąż złożył druki z datą obecną i podanie o umorzenie (...)

 • Podjęcie zawieszonego postępowania

  postępowania jest także uchylenie skutków przerwania biegu przedawnienia roszczeń.Następnym razem w podobnym przypadku sugerujemy Państwu złożenie wniosku o podanie aktualnego miejsca (...)

 • Przedawnienie karalności za wykroczenie

  Jak się liczy przedawnienie w sprawie o wykroczenie? Czy od zdarzenia, czy od daty wszczęcia postępowania? Jaki okres? Proszę o podanie podstawy prawnej. Zgodnie z art. 45 kodeksu (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • mandat za picie alkoholu w miejscu publicznym

  siemka, mam 19 lat i dwa dni temu dostałem mandat od policji za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym w wysokości 100zł. Moje pytanie jest takie, (...)

 • Kiedy przedawni się kredyt?

  Sprawa jest tego typu - kredyt był wzięty w 98 roku, poczatkowo był spłacany regularnie potem nastapiły problemy. Kwota kredytu 3400. Spłacone 1500 (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane