Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ważne zmiany dla posiadaczy komórek

  połączeń wychodzących na numery o podwyższonej opłacie, jak i połączeń przychodzących z takich numerów. Nie ważne przy tym, czy korzystamy z komórki czy telefonu stacjonarnego. Możliwe (...)

 • Europejski Dzień Numeru 112

  używać numeru 112 zarówno ze stacjonarnego telefonu, jak i komórki. Mimo że czasem musieliśmy pogrozić rządom i wkroczyć na ścieżkę sądową, kiedy nie wykonywały one swoich powinności, (...)

 • Sprawozdanie o udzielonych zamówieniach tylko do 1 marca

  cyfry oraz myślniki, np. 123-45-67-890.Jak prawidłowo wpisać numer telefonu?Pole "Tel." pozwala na wpisanie dowolnej kombinacji numeru (łącznie z adnotacją o nr wewnętrznym), (...)

 • Porada prawna na temat jak napisac podanie o likwidacje telefonu stacjonarnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisac podanie o likwidacje telefonu stacjonarnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Większa ochrona dla abonentów

  internetu o wysokiej jakości (łącza o przepływnościach min. 30 Mbit/s). Zapewni to użytkownikom końcowym możliwość efektywnego korzystania z internetu w miejscach publicznych, w szczególności

 • Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń pod 112

  położenia.Połączenie z numerem 112 jest bezpłatne. Numer można wybrać z telefonu stacjonarnego, komórkowego lub z automatu telefonicznego. Zazwyczaj połączenie mogą również wykonywać (...)

 • Na jakich zasadach funkcjonuje e-konto?

  o wiele szybszy niż bankowość detaliczna, Cechą charakterystyczną umowy o usługi bankowości elektronicznej jest to, że bank zobowiązuje się do zapewnienia dostępu do środków pieniężnych (...)

 • Rozlicz się już dziś. Szybki PIT Ci w tym pomoże

  ; doradzą w sprawie ulg i odliczeń: 9, 10, 11 marca w godzinach 8.30-11.00 w „Dzień Dobry TVN" - nr 0703 300 300 (z telefonu stacjonarnego), *7203 (z telefonu komórkowego)18 marca, (...)

 • Nie zapłacisz za zbyt wolny internet

  , telefonu stacjonarnego oraz komórki abonamentowej. To nie wszystkie planowane przez ministerstwo zmiany. Pozostałe – nie mniej ważne – przedstawiamy w ramce poniżej. Jakie (...)

 • Urzędy skarbowe ostrzegają o próbach wyłudzenia danych oraz fałszywych wezwaniach

  Pracownik urzędu skarbowego może zadzwonić do podatnika, jeśli ten podał w zeznaniu rocznym swój numer telefonu w celach kontaktowych. Nie będzie jednak nigdy pytał o poufne informacje, (...)

 • Zmiany w prawie telekomunikacyjnym

  skuteczny kontakt z dostawcą usługi.  Zgłoszenie będzie zawierać oświadczenie o prawdziwości danych w zgłoszeniu – wprowadzona będzie odpowiedzialność karna za podanie nieprawdziwych (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Waloryzacja polisy PZU

  Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują (...)

 • SONDA - ile dostajecie alimentów / ile chcielibyście

  Proponuję przeprowadzenie sondy: Proszę napiszcie w jednym zdaniu ile dostajecie alimentów, lub ile Sąd przyznał bez wzglądu na to, czy są płacone, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane