Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Oto prawdziwe problemy wychowanków domów dziecka

  , socjalnych czy też komunalnych, nie mają one takich możliwości jak gminy. Pomoc Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie sprowadza się tylko do napisania pisma popierającego wychowanka do (...)

 • Kupujemy mieszkanie - u notariusza

  , umowę zbycia spółdzielczego prawa do lokalu użytkowego, prawa do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej (prawa do lokalu mieszkalnego w domu budowanym przez spółdzielnię

 • Wyrok WSA uchylający decyzję a ponowna decyzja

  organowi I instancji!) i stwierdził, iż nie podlega ona wykonaniu do czasu uprawomocnienia się wyroku. Sprawa wróciła do Burmistrza, który wydał ponownie niekorzystną decyzję w sprawie (...)

 • Opinia prawna na temat jak napisac pismo do burmistrza o lokal socjalny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisac pismo do burmistrza o lokal socjalny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprzedaż mieszkania lokatorskiego

  własnościowego prawa do lokalu? Jak zamienić mieszkanie, czyli uwag kilka o przepisach dotyczących zamiany Jeśli natomiast chodzi o sprzedaż mieszkania wykupionego w 2006 roku (...)

 • Moc dowodowa oświadczenia w procesie karnym

  to? I na jakim etapie powinien napisać do sądu oraz jak takie pismo powinno wyglądać? Art. 176 § 1 kodeksu postępowania karnego zobowiązuje organ przesłuchujący do umożliwienia (...)

 • Jak uregulować podatek w drodze potrącenia?

  ), starostę lub marszałka województwa. Mają tu zastosowanie takie same zasady, jakie obowiązują w odniesieniu do potrąceń dokonywanych w stosunku do Skarbu Państwa. Co (...)

 • Odpowiedzialność za rezygnację z podpisania umowy - opinia prawna

  znajdzie polskie prawo.  W omawianym stanie faktycznym należy założyć, że w 1997 r. doszło do darowizny samodzielnego lokalu o pow. 25 m w rozumieniu ustawy o własności lokali. (...)

 • Prywatny monitoring w prawie polskim

  : Art.267. §1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji (...)

 • Dom nad morzem na wynajem

  obowiązkiem uzyskania pozwolenia na budowę - rozstrzygnięcie w sprawie zmiany sposobu użytkowania następuje w decyzji o pozwoleniu na budowę; 2) objętych obowiązkiem zgłoszenia - do zgłoszenia, (...)

 • Pisma do sądu w sprawie o rozwód

  Dzisiaj odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa, byłam na niej tylko ja, mąż nie odebrał listu i się nie wstawił. Sędzina kazała złożyć pismo odnośnie rozwodu i mówiła coś o świadkach. (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane