Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia

  postanowienie i od wydanego postanowienia przez sąd nie ma już drogi odwołania. Pan jak wynika złożył ponowne doniesienie (wniosek o ściganie) zanim rozpatrzono jeszcze zażalenie. W takim (...)

 • Ocena złożonego wniosku o popełnieniu przestępstwa

  jednocześnie fakt popełnienia przestępstwa na dziecku Y przez sprowokowanie swoim postępowaniem sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, zmuszaniem go do uczestnictwa w awanturze, nakłaniania do (...)

 • Ponowne doniesienie do prokuratury

  zawiadomienia zależeć będzie od oceny prokuratora nadrzędnego nad tym, który wydał lub zatwierdził postępowanie o umorzeniu. ponowne doniesienie do prokuratury, wznowienie postępowania (...)

 • Porada prawna na temat jak napisac doniesienie do prokuratora

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisac doniesienie do prokuratora, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Anonimowe doniesienie o przestępstwie

  wie? Czy policja bierze pod uwagę takie doniesienia, sprawdza to? Jak najskuteczniej powiadomić policję o przestępstwie (ale anonimowo, doniesienie do prokuratury nie wchodzi w grę)? Zgodnie (...)

 • Fałszywe oskarżenia

  przestępstwo nie zostało popełnione. Jeśli kieruje poza tym oskarżenia względem określonej osoby to może ponosić jak już wyżej wskazano odpowiedzialność za fałszywe oskarżenie. oskarzenia, (...)

 • Zawiadomienie o popełnionym przestępstwie

  przestępstwie, co do którego prowadzenie śledztwa przez prokuratora jest obowiązkowe lub własne dane świadczące o popełnieniu takiego przestępstwa Policja przekazuje wraz z zebranymi materiałami (...)

 • Jaki jest termin na powiadomienie strony o prowadzonym postępowaniu zażaleniowym?

  do zażalenia, nie otrzyma Pani informacji o przekazaniu akt do sądu, gdyż czynność ta ma charakter jedynie techniczny i nie wydaje się żadnego rozstrzygnięcia. W przepisach prawa nie jest (...)

 • Dopuszczanie dowodów przez sąd karny

  Diagnostyczno - Konsultacyjnego (rozwód) w sprawie karnej? Jak ważne dla Sądu są zeznania najbliższej rodziny, jak można wykorzystać fakt że doniesienie do prokuratury nastąpiło (...)

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia

  Pan prawa do złożenia zażalenia i zapoznania się z aktami postępowania. Wprawdzie samo zapoznanie się z aktami jest dopuszczalne, lecz tylko za zgodą prokuratora. zażalenie, zawiadamiający, (...)

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia

  śledztwa) przysługuje zażalenie. Uprawnionym do złożenia zażalenia przysługuje prawo przejrzenia akt. Zażalenie wnosi się do prokuratora nadrzędnego (prokurator okręgowy) nad prokuratorem, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ZAPRZECZENIE OJCOSTWA!!!

  Jak zaprzeczyć ojcostwu po upływie ustawowym okresie 6 miesięcy?Proszę o pomoc. (sylwek) ...powiem szczerze.... - mozna dobrym argumentem.... - prosze (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

  Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

 • przemoc psychiczna w domu

  Witam od 10 lat mąż znęca się psychicznie nieświadomie nad rodziną, jaka jest sytuacja kobiety w dzisiejszych sądch w tych sprawach. Oboje grorzą (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane