Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Indywidualne tablice rejestracyjne

  wniosku m.in. tablice (tablicę) rejestracyjne auta. Jak z tego wynika tablice są przypisane do auta. Aby wypełnić obowiązek werejestrowania auta należy wydać organowi tablice, (...)

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  Rejestru automatycznie, czy trzeba napisać w tej sprawie wniosek do KRK? Skazanie, które spełnia warunki do zatarcia, usuwane jest przez pracowników Biura bez konieczności (...)

 • Skutki przekształcenia spółki cywilnej w jawną

  , jakie wprowadziła ustawa prawo działalności gospodarczej. Obecnie nasz kontrahent wniósł sprawę do sądu, lecz znów nie pozwał spółki jawnej lecz wspólników. Gdyby zwrócono się do sp. (...)

 • Porada prawna na temat jak napisać upoważnienie do wyrejestrowania auta

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać upoważnienie do wyrejestrowania auta, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Doręczanie pism stronie posiadającej pełnomocnika

  doręczenia pism sądowych. Ustanowienie pełnomocnika wiąże zarówno sąd, jak też same strony, które jedynie poprzez cofnięcie pełnomocnictwa lub jego ograniczenie albo upoważnienie określonej (...)

 • Kiedy komornik popełnia przestępstwo poświadczenia nieprawdy - opinia prawna

  publicznego ma spełniać owe czynności jakby w uzupełnieniu kompetencji tego funkcjonariusza i dlatego musi być do tego "upoważniona". Upoważnienie to musi odnosić się do "poświadczenia" (...)

 • Prawo tymczasowo aresztowanego do zażalenia

  terminu złożenia odwołania. Będę musiała znaleźć nowego adwokata, żeby napisać odwołanie. Jak mogę zaskarżyć obecnego adwokata? Gdzie mogę się na niego poskarżyć? Czy mogę cofnąć (...)

 • Przewłaszczenie samochodu

  niezwłocznego przekazania ww. pojazdu do siedziby Banku do dnia 19.07.2006. W rozmowie telefonicznej z przedstawicielem departamentu windykacji dowiedziałem się, że jeżeli się nie zgadzam to (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Dni wolne za święta w sobotę

  1 i 3 maja to wolne dni. 1 - czwartek, 3 - sobota, co w takim razie z piątkiem, czy aby nie jest ustawowo wolnym dniem o pracy, jeżeli 3 maja wypada (...)

 • Chcę się rozwieść

  Jestem z mężem 5 lat po ślubie,mamy dwoje dzieci.Chce się z nim rozwieść. Mieszkamy razem, jednak od 2 lat nic nas nie łączy poza wspólną opieką (...)

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane