Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przekazanie akt do archiwum

  Dwadzieścia cztery lata temu kupiłem ciągnik rolniczy na przetargu. Dowód rejestracyjny oraz zakupu zaniosłem do wydziału komunikacji, jednak bez zamiaru rejestracji gdyż nie zamierzałem (...)

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  , mechaniczne urządzenia do usuwania popiołu oraz podobne urządzenia 83 ex 28.29.12.0 Urządzenia i aparatura do filtrowania lub oczyszczania cieczy - wyłącznie: - urządzenia i aparatura (...)

 • Kompetencje do składania wniosku o ukaranie

  bezpieczeństwu powszechnemu oraz przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, pozostających w związku z wykonywaniem komunikacji lotniczej, przestępstw określonych w art. 228, 229 i (...)

 • Porada prawna na temat jak napisać upoważnienie do wydziału komunikacji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać upoważnienie do wydziału komunikacji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zanim zaczniesz ubiegać się o wydanie prawa jazdy, sprawdź jakie musisz dostarczyć dokumenty

  do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta. W przypadku braku kompletu wymaganych dokumentów zostaniesz wezwany do ich uzupełnienia i złożenia w Wydziale Komunikacji.Jakie dokumenty (...)

 • Doręczanie pism stronie posiadającej pełnomocnika

  doręczenia pism sądowych. Ustanowienie pełnomocnika wiąże zarówno sąd, jak też same strony, które jedynie poprzez cofnięcie pełnomocnictwa lub jego ograniczenie albo upoważnienie określonej (...)

 • Rejestracja samochodu a dowód rejestracyjny

  wydziału komunikacji, że pojazd jest tam zarejestrowany. Od tej pory auto stoi. Poprzedni właściciel wyjechał do Anglii, a wydział komunikacji, gdzie auto jest zarejestrowane, (...)

 • Podatek akcyzowy od aut

  ). Po przywiezieniu z Niemiec auto zostało zarejestrowane w wydziale komunikacji bez weryfikacji zapłaty akcyzy. Otóż po rozmowie z naczelnikiem wydziału komunikacji otrzymałem informację, (...)

 • Powierzenie opieki nad dzieckiem pozamałżeńskim

  , odwiedzaliśmy psychologa. Ojciec dziecka nie łoży na jego utrzymanie i teraz przebywa za granicą, od czasu do czasu dzwoni do synka. Ja obecnie jestem w drugim związku i stanowimy w trójkę (...)

 • Matka mojego dziecka zabrania mi kontaktów z synem.

  w piątek o 17.00 z przedszkola, a odwoził do miejsca zamieszkania w sobotę/niedzielę do godz. 18.00. Zasadnym jest także określić, jak te kontakty mają wyglądać w wakacje i ferie, (...)

 • Współwłasność a postępowanie spadkowe

  się do wydziału komunikacji, aby udzielono mi informacji, co należy zrobić, abym to ja była teraz właścicielem auta. Tam mi powiedziano, że należy przeprowadzić postępowanie spadkowe (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane