Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak i gdzie złożyć reklamację telekomunikacyjną?

  53 49 195 Napisz skargę do UKE (nie udzielamy odpowiedzi na zapytania bez podanego adresu zamieszkania) Departament Rynku Detalicznego Komunikacji Elektronicznej, Urząd Komunikacji Elektronicznej, (...)

 • Biura informacji gospodarczej - sposób na nierzetelnych kontrahentów

  upoważnienia. Odmowa udzielenia upoważnienia (jak również nieprzychylne dla niego informacje z biura) mogą stanowić podstawę do odmowy zawarcia umowy o kredy konsumencki lub do (...)

 • Przekazanie akt do archiwum

  Dwadzieścia cztery lata temu kupiłem ciągnik rolniczy na przetargu. Dowód rejestracyjny oraz zakupu zaniosłem do wydziału komunikacji, jednak bez zamiaru rejestracji gdyż nie zamierzałem (...)

 • Porada prawna na temat jak napisać upoważnienie do wydziału komunikacji

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać upoważnienie do wydziału komunikacji, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  , mechaniczne urządzenia do usuwania popiołu oraz podobne urządzenia 83 ex 28.29.12.0 Urządzenia i aparatura do filtrowania lub oczyszczania cieczy - wyłącznie: - urządzenia i aparatura (...)

 • Obowiązek meldunkowy cudzoziemców

  wskazuje, że minister właściwy do spraw wewnętrznych, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw informatyzacji, określa, w drodze rozporządzenia:  wzór i sposób wypełniania

 • Kompetencje do składania wniosku o ukaranie

  bezpieczeństwu powszechnemu oraz przestępstw przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, pozostających w związku z wykonywaniem komunikacji lotniczej, przestępstw określonych w art. 228, 229 i (...)

 • Zanim zaczniesz ubiegać się o wydanie prawa jazdy, sprawdź jakie musisz dostarczyć dokumenty

  do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta. W przypadku braku kompletu wymaganych dokumentów zostaniesz wezwany do ich uzupełnienia i złożenia w Wydziale Komunikacji.Jakie dokumenty (...)

 • Doręczanie pism stronie posiadającej pełnomocnika

  doręczenia pism sądowych. Ustanowienie pełnomocnika wiąże zarówno sąd, jak też same strony, które jedynie poprzez cofnięcie pełnomocnictwa lub jego ograniczenie albo upoważnienie określonej (...)

 • Rehabilitacja lecznicza z ZUS

  rehabilitacyjne lub rentę okresową z tytułu niezdolności do pracy – rokujące odzyskanie zdolności do pracy, osoby ubezpieczone w ZUS, nie pobierające żadnych świadczeń – zagrożone (...)

 • Rejestracja samochodu a dowód rejestracyjny

  wydziału komunikacji, że pojazd jest tam zarejestrowany. Od tej pory auto stoi. Poprzedni właściciel wyjechał do Anglii, a wydział komunikacji, gdzie auto jest zarejestrowane, (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Sprzedam prawo jazdy, świadectwa i inne dokumenty !

  Załatwie prawo jazdy, świadectwo lub inny dokument 100% legalne ! Po więcej informacji pisać na e-mail: truedocument@gmail.com [cytat] Załatwie prawo (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Do Kuratorów zawodowych

  Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane