Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Niestawiennictwo a postępowanie prywatnoskargowe

  odbyła się, tym samym zostałem pozbawiony wszelkich praw do obrony i przedstawienia dokumentacji. Z uwagi na te fakty chce złożyć pozew o nieważności postanowienia sądu i o ponowne (...)

 • Wypowiedzenie zmieniające

  wniosek o przywrócenie terminu na dokonanie czynności procesowej i jednocześnie (wraz z tym pismem) złożyć w sądzie pozew o niezgodne z prawem wypowiedzenie warunków pracy (...)

 • Dochodzenie zwrotu przedmiotu pożyczki

  o zapłatę. Najbardziej zbliżony wzór w naszym serwisie to pozew o zapłatę zachowku. Od pozwu sąd pobierze wpis ok. 7% wartości dochodzonej kwoty (dokładną wysokość wpisu (...)

 • Porada prawna na temat jak napisać pozew o rodzine zastepcza wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać pozew o rodzine zastepcza wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiana pracodawcy a rozwiązanie umowy o pracę

  przejęciem zakładu pracy, może Pan tego dokonać za poprzez porozumienie z dotychczasowym pracodawcą lub złożenie mu oświadczenia o rozwiązaniu umowy za wypowiedzeniem. Uprawnienie, o którym (...)

 • Pozew o odszkodowanie

  Potrzebuję wzór pisma: pozew o odszkodowanie za zerwanie umowy, Pozew do sądu o odszkodowanie może być wytoczony w zwykłym postępowaniu cywilnym lub też w postępowaniu (...)

 • Regulamin sklepu internetowego - wzór

  poważnymi konsekwencjami finansowymi. (pg) regulamin sklepu internetowego, wzór, regulamin, sklep

 • Wezwanie do wykupienia weksla- wzór

  nakazu niezbędne jest przedstawienie dokumentów do uzasadnienia roszczenia, o ile przejście tych praw na powoda nie wynika bezpośrednio z weksla, z czeku, z warrantu lub z rewersu. Sprawę o (...)

 • Pozew cywilny o zwrot kosztów komorniczych

  napisać pozew cywilny o zwrot tych kwot, ponieważ mamy zaświadczenia od komornika, że zaległości są równe 0 zł . Komornik sam nie może umorzyć postępowania twierdząc, że jest (...)

 • Pozew o alimenty dla pełnoletniego dziecka

  trudnościami. alimenty, alimenty dla dziecka, pozew o alimenty, alimenty dla pełnoletniego dziecka

 • Zniesienie współwłasności nieruchomości

  pozwanego należy wymienić zainteresowanych w sprawie. Na stronach naszego serwisu znajduje się wzór wniosku o zniesienie współwłasności, którym możecie się Państwo posłużyć Wniosek (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)

 • jak odzyskac dziecko??

  Moj problem polega na tym ,iz jestem zona czlowieka ktory z poprzedniego zwiazku (nie malzenstwo) ma dziecko.Chcielibysmy aby chlopiec byl z nami poniewaz (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane