Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak i gdzie złożyć reklamację telekomunikacyjną?

  ciągu 14 dni. Potwierdzając przyjęcie reklamacji, powinien jednocześnie napisać nazwę, adres i numer telefonu do jednostki, która zajmuje się rozpatrzeniem Twojej reklamacji. (...)

 • Reklamacja prezentu - jak i kiedy to zrobić?

  . Składamy ją u sprzedawcy. Żywność paczkowaną można reklamować w terminie 3 dni od chwili otwarcia, natomiast produkty spożywcze sprzedawane luzem - 3 dni od momentu zakupu. Podobnie jak (...)

 • Jak prawo chroni nabywcę usług turystycznych?

  organizator nie wypowie się w terminie 30 dni od dnia jej złożenia (czy od zakończenia imprezy, gdy została złożona w czasie jej trwania) uznaje się za uzasadnioną.    Czy organizator (...)

 • Opinia prawna na temat jak napisać odwołanie od odrzuconej reklamacji butów nike

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać odwołanie od odrzuconej reklamacji butów nike, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Turystyka po Europie

  wysokości od 250 euro do 600 euro (zasięg podróży), gdy zaoferowane połączenie zastępcze różni się znacząco od odwołanego a powiadomienie o odwołaniu lotu nastąpiło zbyt (...)

 • Odwołanie do izby skarbowej

  napisać odwołanie do Izby Skarbowej. Odwołanie złożyłem poprzez ww. Urząd Skarbowy w dniu 31.10.2007 r. Od tamtej pory co miesiąc otrzymuję zawiadomienie z Urzędu Skarbowego (...)

 • Reklamacja towaru kupionego za granicą

  Konsumenckie. REKLAMACJA TOWARU W ZAGRANICZNYM SKLEPIE WZÓR FORMULARZA Do reklamacji musimy dołączyć paragon lub inny dowód zakupu i wysłać do sprzedawcy listem poleconym lub e-mailem (...)

 • Ustawa prawo czekowe

  . Art. 45. Posiadacz czeku może żądać od zobowiązanego zwrotnie: 1) niezapłaconej sumy czekowej; 2) odsetek w wysokości sześć od sta, a przy czekach, wystawionych (...)

 • Korzystasz z biur podróży? Oto twoje prawa

  żądać zmniejszenia ceny, a w ostateczności odstąpić od umowy i zażądać zwrotu zapłaconej kwoty. Odstąpienie od umowy jest możliwe, jeśli wada jest istotna.SamolotDecyzję należy dobrze (...)

 • Zasady reklamowania usług telekomunikacyjnych

  Gdzie może się zwrócić klient operatora telefonii komórkowej, którego odwołanie od negatywnie rozpatrzonej reklamacji zostało przez operatora odrzucone? Chodzi o reklamowanie praktyk, (...)

 • reklamacja studni

  umową, do rękojmi za wady wykonanego obiektu, jak również do uprawnienia inwestora do odstąpienia od umowy przed ukończeniem obiektu stosuje się odpowiednio przepisy o umowie o dzieło.  

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butów - zwrot gotówki

  Witam, moja narzeczona kupiła z koncem listopada kozaki za ca. 300 pln. Po niecałym miesiącu zareklamowaliśmy je, bo skóra zaczęła się łuszczyć (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • reklamacja obuwia

  W dniu 18.08.09 kupiłam klapki,wierzch-typu japonki, za 150zł,w jednym ze sklepów w Przemyślu (nie wiem czy mogę podać nazwę sklepu).Następnego (...)

 • REKLAMACJA OBUWIA SPORTOWEGO-

  Witam, W marcu 2010 zakupiłam obuwie sportowe marki Nike w sklepie Intersport. W lipcu 2011 złożyłam reklamacje z tytułu nizgodnośic towaru z umową. (...)

 • Reklamacja obuwia Nike... odrzucenie reklamacji

  Pod koniec lipca kupiłem buty firmy Nike (w sklepie Nike w Silesia City Center). Po 3/4 miesiącach zaczęły się na nich robić pęcherze i odchodzić (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane