Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wydzielenie domu ze współwłasności

  przedmiotem współwłasności Pani mamy i ciotki, czyniła tyko mama, to nakłady te będą rozliczane przy okazji zniesienia współwłasności (podziału nieruchomości). Powinna pani wyraźnie napisać (...)

 • Regulamin sklepu internetowego - wzór

  poważnymi konsekwencjami finansowymi. (pg) regulamin sklepu internetowego, wzór, regulamin, sklep

 • Pozew o eksmisję

  zaległych i bieżących należności. Do jakiego sądu skierować pismo? Ile wynosi opłata od pozwu? Jak napisać pozew? Jakie wskazać dowody? Jakie załączniki należy umieścić w pozwie? Czy (...)

 • Porada prawna na temat jak napisać monit wzór

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać monit wzór, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiana pracodawcy a rozwiązanie umowy o pracę

  w chwili obecnej nie dysponujemy wzorem takiego pisma. Może jednak Pan takie pismo napisać sam - wystarczy bowiem oświadczenie, że rozwiązuje Pan umowę o pracę w za uprzedzeniem, na podstawie art. (...)

 • Zasiedzenie a sprawa spadkowa

  wystąpił z takim wnioskiem? Jak wówczas powinno to wyglądać (co ewentualnie napisać, załączyć itd.), skoro normalnego wniosku o zasiedzenie w tej sytuacji się nie wysyła? Czy może konieczne (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane