Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nabycie samochodu firmowego a podatek VAT - przed i po nowelizacji

  . Powszechnie znany stał się tzw. wzór „Lisaka”, według którego następowało definiowanie samochodów osobowych.    Jak wyliczyć wzór „Lisaka”? Na (...)

 • Pozapłacowe koszty pracy największym ciężarem dla małych firm

  , z odsetkiem wskazań na poziomie 13%. A jak te problemy wyglądają w praktyce? Prześledźmy to na przykładzie. Firma A dokonała w kwietniu sprzedaży usługi o wartości 10.000 (...)

 • Bankowy tytuł egzekucyjny a ugoda z bankiem

  nieco dłużej, lecz w konsekwencji również grozi egzekucja komorniczą. W sytuacji, gdy zasugerowano możliwość ubiegania się o umorzenie długu lub rozłożenie należności na raty, (...)

 • Opinia prawna na temat jak napisać prośbę o rozłożenie na raty wzór ztm

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak napisać prośbę o rozłożenie na raty wzór ztm, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Trudność ze spłatą zachowku

  zadłużenia na raty, dłużnik może powołać się w na art. 320 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc), który stanowi: W szczególnie uzasadnionych wypadkach sąd może (...)

 • Wykonanie wyroku zasądzającego grzywnę

  się skontaktować z wydziałem karnym sądu rejonowego, w celu wyjaśnienia sprawy. Kodeks Karny Wykonawczy przewiduje możliwość rozłożena nałożonej grzywny na raty oraz jej odroczenia, jeżeli

 • Podatek PCC u notariusza

  zapłatę podatku na raty. Zatem jeśli podatnik zwróciłby się do właściwego organu podatkowego o rozłożenie podatku na raty i otrzymałby pozytywną decyzję (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  organów podatkowych, określonych na podstawie odrębnych przepisów, w szczególności przepisów o wprowadzeniu programów pilotażowych, o których mowa w art. 5 ust. 1a 1b ustawy (...)

 • Propozycje dokładnych regulacji rozłożenia na raty zadłużenia z tytułu składek na ubezpieczenie

  odsetkami, w formie zawieranej z dłużnikiem umowy o rozłożenie zadłużenia na raty (składki plus odsetki) lub o odroczenia terminu ich płatności (składki). Zawarcie samej (...)

 • Wykluczenie i wyłączenie z zamówienia publicznego

  momentem upływu terminu płatności. Wyjątek od obowiązku wykluczenia stanowi legitymowanie się przez dostawcę (wykonawcę) formalnym zezwoleniem na odroczenie, rozłożenie na raty (...)

 • Egzekucja komornicza

  zostanie rozłożona na raty, stanowi też uznanie roszczenia przez dłużnika. A  uznanie roszczenia również przerywa bieg przedawnienia. Z pewnością zawarcie ugody z wierzycielem i rozłożenie (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • Reklamacja butow - odmowa

  Witam, Dwa tygodnie temu zareklamowalam buty sportowe Reebok. Powodem Bylo odklejanie sie podeszwy w obu butach i pekniecie na szwach w jednym. Reklamacja (...)

 • Błagam pomóżcie,mam problem z INTRUM JUSTITIA!!

  Sprawa wyglada następująco,w maju tego roku idea zerwała ze mna umowę,za niepłacenie rachunków za 2 telefony.W lipcu zaczęła wypisywac do mnie (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane