Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać zasiłek macierzyński?

  albo ZUS za zgodność z oryginałem – w razie ubiegania się o zasiłek macierzyński w związku z urodzeniem dziecka, albo oświadczenie ubezpieczonego, kiedy dziecko zostało (...)

 • Poświadczenie zgodności z orginałem

  składanych pism powinien potwierdzić za zgodność z oryginałem notariusz. postępowanie cywilne, dokument, poświadczenie, zgodność, oryginał, podpis, pełnomocnik, strona

 • Poświadczenie za zgodność z oryginałem

  mój podpis jaki posiada ta firma to podpis z umowy przesłanej faksem. Czy profesjonalny pełnomocnik może poświadczyć za zgodność z oryginałem dokument, który oryginałem (...)

 • Porada prawna na temat jak potwierdzić zgodność z oryginałem

  Nie szukaj dłużej informacji na temat jak potwierdzić zgodność z oryginałem, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kodeks postępowania administracyjnego

  cywilnych (Dz. U. z 2010 r. Nr 90, poz. 594, z późn. zm.). Dotyczy to również kosztów osobistego stawiennictwa stron, gdy postępowanie zostało wszczęte z urzędu albo (...)

 • Uwierzytelnienie dokumentów spółki - przetarg

  przetargowym. Konieczne jest jednak uwzględnienie właściwej formy takiego pełnomocnictwa (oryginał bądź poświadczona za zgodność z oryginałem przez np. notariusza, kopia). przetarg, (...)

 • Jakie dokumenty stanowią podstawę prawa do zasiłku chorobowego?

  zaświadczenia płatnika składek (ZUS Z-3, ZUS Z-3a, ZUS Z-3b) nie jest wymagane w razie nieprzerwanych okresów pobierania zasiłku tego samego rodzaju. Przekazując do ZUS kolejne (...)

 • Kserokopia a odpis z akt sprawy

  potwierdzone ksero. Jak to zrobić? Jak uzyskać ksero z potwierdzeniem zgodności z oryginałem z akt sądowych?. Jestem pozwaną. Faktycznie kodeks postępowania cywilnego (...)

 • Nagrania magnetofonowe jako dowód

  ? Mam tu na myśli przygotowanie takiego dowodu. Czy należy tekst z taśmy wydrukować na piśmie i podpisać za zgodność z oryginałem dołączając płytkę z nagraniem? Czy (...)

 • Odpis pisma dla strony w formie kserokopii

  poświadczona za zgodność z oryginałem (przez Panią). Zgodnie z orzeczeniem SN z 27 sierpnia 1998 r., III CZP 107/98 traktow, strona powinna poświadczyć odpis za zgodność (...)

 • Przechowywanie dokumentacji szkoleń BHP pracownika

  nawiązaniem z tym pracodawcą kolejnej umowy o pracę. Z kolei artykuł 237[4] paragraf 3 stanowi, iż pracownik jest obowiązany potwierdzić na piśmie zapoznanie się z przepisami (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • przed ew. kasacją - bląd formalny?

  Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

 • błąd formalny?

  Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

 • brak formalny?

  Otrzymałem z Woj. Sądu Administracyjnego postanowienie o odrzuceniu mej skargi na pewną decyzję Ministra Infrastruktury. W uzasadnieniu postanowienia (...)

 • Tłumaczenie deklaracji CE

  Pracuję we firmie gdzie kupiliśmy deklaracje CE od Polskiej firmy (na pompy do betonu) były małe problemy jednak udało im się załatwić od producenta (...)

 • - Kupię Tuska i zrobię z niego niewolnika.

  W CZYM http://niepoprawni.pl/grafika/po-w-tle-pzprjpg http://www.google.pl/imgres?q=PIS&hl=pl&sa=G&biw=1015&bih=563&gbv=2&tbm=isch&tbnid=ebCyCVwtacX_UM:&imgrefurl=http://www.marki.net.pl/o-partii-pis-7655&docid=4_BGMCX9sgozNM&w=1670&h=1670&ei=ZsptTqm3Gofvsgbtpum8BA&zoom=1&iact=rc&dur=0&page=1&tbnh=134&tbnw=134&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:2,s:0&tx=82&ty=59 (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane