Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opłata uzdrowiskowa od przebywających w uzdrowiskach

  , Iwonicz Zdrój, Jedlina Zdrój, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Konstancin Jeziorna, Krasnobród, Krynica-Zdój, Kudowa Zdrój,. Lądek Zdrój, (...)

 • Drożej za obiad i pokój w sanatorium

  (Dz.U., 2010, nr 252, poz. 1698). Wysokość nowych opłat przedstawia się następująco (w złotych): I sezon rozliczeniowy (od dnia 1 października do dnia 30 kwietnia) - pokój jednoosobowy z pełnym

 • Świadczenie rekompensacyjne z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla

  ; pokój nr 8 ARuda  Śląska, ul. Kłodnicka 54Godz. otwarcia: pon.-sob. 8-20 23.     PGG POK Ruda Śląska KWK Pokój – budynek  Dyrekcji  - pokój (...)

 • Porada prawna na temat j07-25

  Nie szukaj dłużej informacji na temat j07-25, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak przejść na emeryturę w związku z obniżeniem wieku emerytalnego od 1 października 2017 r.?

  wyniesie 20 lat. Czy składki będą opłacane, gdy Twój staż jest dłuższy niż 20 lat? Samorząd przestanie opłacać składki na Twoje ubezpieczenia, jeśli jesteś kobietą i 1 października (...)

 • Fundusze strukturalne UE w Polsce

  euro. Czego dotyczy Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej (PO RPW)? Założeniem PO Rozwój Polski Wschodniej jest przyspieszenie tempa rozwoju społeczno-gospodarczego Polski (...)

 • Kolejność dziedziczenia po zmarłym bezdzietnie

  . garażu i samochodu. Garaż był własnością Z. i po śmierci Z. przy postępowaniu spadkowym po niej brat z siostrą Sz. zrzekli się spadku na rzecz J. Czy to zrzeczenie się spadku teraz po śmierci (...)

 • Fundusze unijne dla firm

  ;j oraz Polska Wschodnia. Zweryfikuj swoje pomysły, kontaktując się zPunktami Informacyjnymi.   Fundusze europejskie, firma, dofinansowanie, pożyczka, kredyt, dotacja, UE, środki unijne

 • Jakie prawa ma pacjent?

  zamieszkania, nr dowodu tożsamości) i Twój wyraźny podpis. ##baner##  Masz prawo do zachowania tajemnicy informacji na Twój temat Masz prawo do ochrony danych i utrzymania (...)

 • Jak i gdzie złożyć reklamację telekomunikacyjną?

  przedstawi swój punkt widzenia. Wówczas Prezes UKE odstępuje od postępowania mediacyjnego, zwłaszcza jeżeli w wyznaczonym terminie sprawa nie została polubownie zakończona oraz w razie

 • Przestój – jako nieplanowana przerwa w pracy

  może się go zrzec. Co ważne, w przypadku, gdy przestój ma miejsce z winy pracownika, wynagrodzenie mu nie przysługuje. Jak wspomniano, do przestoju komentowany przepis art. 81 kodeksu pracy wprost

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Palenie śmieci na własnej posesji?

  Czy ktoś się może orientuje, czy wolno mi palić śmieci na własnej posesji i jakie są związane z tym oraniczenia? Na pewno nie wolno palić Ci nawet (...)

 • Przedawnienie wyroku sądu

  Proszę o pomoc mam wyrok sądu w sprawie należności niewypłaconych za pracę sąd zasądził x kwotę ale nie ma możliwości ściągnąć od pracodawcy (...)

 • jestem polakiem mieszkam we francji,żona wyjechała z dziećmi do polski

  Witam od razu przejdę do rzeczy a więc ,mieszkałem z żoną we Francji około 6 lat,nagle żona podjeła decyzję o powrocie do polski,ale ja że mam (...)

 • Unieważnienie małżeństwa

  Czy mógłby mi ktoś pomóc gdzie mogę znależć inrormacje na temat unieważnienia małżeństwa w Kodeksie Prawa Rodzinnego i Kodeksie Prawa Kanonicznego. (...)

 • Problem z sąsiadem

  Mieszkam w domku jednorodzinnym otoczonym ogrodem o pow.1074m2. Mój sąsiad z lewej strony na swoim terenie podwyższył sobie grunt już o 2 m, przy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane