Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Termin na wyznaczenie inspektora ochrony danych

  , które przed 25 maja 2018 r. nie powołały ABI oraz podmioty przetwarzające dane, zobowiązane do wyznaczenia IOD mają czas do 31 lipca 2018 r., aby wyznaczyć IOD oraz powiadomić (...)

 • Zgłaszanie inspektorów ochrony danych i odwoływanie ABI

  wyznaczenia IOD, powiadomienie powinno nastąpić do 31 lipca 2018 r. (art. 158 ust. 5 nowej ustawy), nie będą miały obowiązku wyznaczenia IOD, a zdecydują się na powołanie takiej (...)

 • Jak powołać inspektora ochrony danych?

  , tej samej osoby. Niemniej nawet w sytuacji, gdyby miał być nim pracownik jednej z tych jednostek, np. pracownik CUW, konieczne jest osobne wyznaczenie IOD przez każdą z tych jednostek, (...)

 • Porada prawna na temat iod

  Nie szukaj dłużej informacji na temat iod, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kiedy można przetwarzać dane osobowe?

  danych i o jego danych kontaktowych, jeżeli administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych (IOD) – o danych kontaktowych IOD, o celach i podstawie przetwarzania danych, a jeśli przetwarzanie

 • Ocena skutków dla ochrony danych

  , wspólnie z IOD-em i ewentualnie firmą przetwarzającą. Za zapewnienie przeprowadzenia oceny skutków dla ochrony danych jest odpowiedzialny administrator. Ocenę skutków dla ochrony (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • alimenty na zone

  żona wyprowadziła się -nie wiem gdzie mieszka. Abym nie ciągnąć sprawy zgodziłem się na moją wine i alimenty, co jest całkowitym moim dochodem.Na (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane