Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Poszukiwania zaginionej osoby

  przypadku ujawnienia osoby o nieustalonej tożsamości lub znalezienia nieznanych zwłok. Zgodnie z tymi przepisami Policja podejmuje poszukiwanie osoby zaginionej po otrzymaniu informacji o zaginięciu (...)

 • Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie

  . Poszkodowanych było 42 osoby. W latach poprzednich sytuacja ta wyglądała następująco: 2007 - 222 przestępstwa, 2006 - 356, a 2005 - 100.Należy pamiętać, że bezpieczeństwo dzieci korzystających (...)

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (Dz. U. 2005 r. Nr 177 poz. 1468 ze zm.); zwrot VAT za materiały budowlane, budownictwo mieszkaniowe, osoby fizyczne, budowa systemem

 • Opinia prawna na temat interpol osoby poszukiwane

  Nie szukaj dłużej informacji na temat interpol osoby poszukiwane, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • X - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie egzekucyjne. Przepisy ogólne

  czynność komornika naruszone bądź zagrożone, była przy czynności obecna lub była o jej terminie zawiadomiona, w innych wypadkach - od dnia zawiadomienia o dokonaniu czynności strony lub osoby, której

 • Ustalenie zakresu działalności konkurencyjnej pracownika

  pracy, ale także Konstytucja (Kodeks pracy - artykuł 10, Konstytucja artykuł 65). Powołany w pytaniu artykuł 22[1] kodeksu pracy stanowi, iż pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się (...)

 • Termin na odszukanie spadkobierców

  odnalezieniem spadkobierców, osoby takie poszukiwane być powinny w drodze ogłoszeń. Powinny one zawierać: 1) imię, nazwisko, zawód oraz ostatnie miejsce zamieszkania spadkodawcy; 2) datę śmierci (...)

 • Internetowa baza osób zaginionych i poszukiwanych

  ://www.zaginieni.policja.pl/ Źródło: MSWiA osoby zaginione, osoby poszukiwane, baza internetowa, internet, policja, MSWiA

 • Przeszukanie mieszkania przez komornika

  osoby oraz przedmioty, jakie ma ona przy sobie. I ten paragraf 2 artykułu 814 kpc daje ewentualną podstawę do przeszukania także Pani dziecka (jednak ma to zastosowanie, gdy przedmiotem egzekucji jest

 • EUROLIDER 2009 - Konkurs o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego

  Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprasza do zgłaszania kandydatów w Konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego EUROLIDER 2009. Poszukiwaneosoby, które działają na rzecz lokalnego (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane