Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć

  neostrada tp. Odliczeniu podlega kwota brutto z faktur VAT (czyli razem z naliczonym VAT). Wydatki na Internet jako koszt uzyskania przychodów Wydatki na Internet podlegają odliczeniu od dochodu

 • Mobilny Internet oraz stałe łącze

  podatkowe uznają również, iż prawo odliczenia przysługuje podatnikowi wskazanemu na fakturze. Stąd jeśli na fakturze VAT za Internet mobilny wskazany jest wyłącznie mąż, to tylko on może (...)

 • Internet to miejsce publiczne

  internet nie jest miejscem publicznym - w efekcie niezasadne umorzył postępowanie. "Wbrew przekonaniu wyrażonemu przez sąd rejonowy, internet nie jest jedynie zapisem danych w komputerach, (...)

 • Porada prawna na temat internet

  Nie szukaj dłużej informacji na temat internet, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zgłoszenia do programu Certyfikat UKE

  w sieci Internet. Dokument opracowany przez operatora w formie papierowej i/lub elektronicznej wskazujący użytkownikowi możliwości ochrony zarówno osób korzystających z dostępu do sieci Internet, (...)

 • Ulga na internet w rozliczeniu PIT za 2018 r.

  ) opłaty za bezpośredni dostęp do sieci Internet, pozbawi go możliwości odliczenia od dochodu wydatków z tytułu użytkowania sieci Internet. Jeżeli podatnik posiada za świadczone usługi (...)

 • Ulga za Internet

  wpływa fakt, że np. mama jest pełnomocnikiem do konta córki, gdyż wydatek w dalszym ciągu jest ponoszony przez córkę. Polecamy także: Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć Internet, (...)

 • Rozliczenie roczne – ulga internetowa

  dochodu podlegającego opodatkowaniu.Odliczenie wydatków na internet w zeznaniu PITSamo wykazanie poniesionych wydatków na internet w zeznaniu PIT nie jest czynnością skomplikowaną. (...)

 • Popularna ulga na internet już poza zasięgiem części podatników

  telefonicznego – opłata za internet musi być wyodrębniona) Jeżeli wydatki na internet ponosimy wspólnie z inną osobą, na przykład współmałżonkiem i potwierdzają to faktury czy (...)

 • PITY 2010: jak rozliczyć ulgę internetową

  internet,2) z internetu musimy korzystać w lokalu, który jest naszym miejscem zamieszkania,3) poniesione wydatki na internet muszą być udokumentowane wystawioną fakturą VAT w rozumieniu (...)

 • Jakie zmiany w podatkach od nowego roku?

  będzie już od 1 stycznia 2005 r. Jest to korzystne dla podatników, gdyż przez pierwsze miesiące będą mogli odliczać wydatki na internet, mimo że nie będą ponosić ciężaru podatku VAT. Ulga na (...)

 • Jak zgłosić przez Internet zgubienie dowodu osobistego?

  ;d został skradziony, należy zawiadomić również Policję.     zgłoszenie, zaginięcie, uszkodzenie dowodu osobistego, przez internet

 • Jak wysłać pismo ogólne online?

  , wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz.U. z 2015, poz. 971, oraz z 2016 r., poz. 1625). pismo ogólne, online, przez Internet, administracja, urząd, organ administracji

 • Zeznanie roczne rencisty

  -prawnik.pl: Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć. Odliczeniu podlegają wydatki poniesione przez podatnika z tytułu użytkowania sieci Internet w lokalu (budynku) będącym miejscem (...)

 • Jakie zmiany w podatkach od nowego roku?

  internet funkcjonować będzie już od 1 stycznia 2005 r. Jest to korzystne dla podatników, gdyż przez pierwsze miesiące będą mogli odliczać wydatki na internet, mimo że nie będą ponosić (...)

 • Detaliczny rynek dostępu do Internetu szerokopasmowego

  detaliczny rynek, dostęp do sieci, Internet szerokopasmowy

 • Jak e-sąd wydaje nakazy zapłaty?

  jesteś na liście dłużników w Biurze Informacji Kredytowej. Możesz to zrobić przez Internet: http://www.bik.pl/. Pobierając Raporty z Biura Informacji Kredytowej masz możliwość sprawdzenia, (...)

 • Jaki podpis przy zawiązywaniu przez internet spółek z o.o.?

  uległa rozwiązaniu w trybie art. 169 ustawy - Kodeks spółek handlowych, stosuje się przepisy dotychczasowe.   internet, spółka z o.o., podpis elektroniczny

 • Przedłużenie postępowania w sprawie koncentracji: 1&1 Internet i home.pl

  Internet i home.pl, UOKiK uznał, że zachodzi konieczność przeprowadzenia badania rynku. Pozwoli ono na weryfikację przedstawionych przez spółkę 1&1 Internet danych dotyczących m.in. definiowania (...)

 • Zmiany przy zakładaniu spółki z o.o. przez internet

  spółki, spółka z o.o., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS, zakładanie spółki, internet, tryb S-24

 • Ulga podatkowa 2012: rozliczenie PIT za internet

  PIT). Ile można zyskać na uldze internetowej? Według obowiązujących przepisów możemy odliczyć od dochodu wydatki na internet do 760 zł. Oznacza to, że taka kwota pomniejsza dochód

 • Platforma internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich

  , przez internet, zakupy

 • Ceny Internetu szerokopasmowego

  ceny dostępu do sieci Internet w Polsce i w pozostałych krajach UE.  Pełna treść analizy znajduje się w załączonym dokumencie: ( Analiza_cen_dostepu_szerokopasmowego_v2.pdf 265,4 kB 

 • Ruszyła kolejna odsłona kampanii "Dziecko w sieci"

  ; Efekty działań Zespołu ds. przeciwdziałania dyskryminacji małoletnich w elektronicznych środkach masowego przekazu Źródło: www.kprm.gov.pl Internet, kampania społeczna, dzieci, sieć, zagrożenia

 • MSW, NASK i Policja łączą siły w walce z cyberprzestępczością

  . dziewcząt przyznaje, że otrzymało przez internet intymne zdjęcia. Co 3. nastolatek zna też osobę, która zdecydowała się takie zdjęcie przesłać osobom poznanym w internecie. Program CyberPol Dla (...)

 • Sprzedaż przez internet a podatki

  .). sprzedaż, handel, internet, podatki, VAT, PCC, PIT, sieć

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Internet

  Witam Mam takie pytanie jak wygląda sprwa założenia internetu w domu gdzie mam dwa komputery czy będę coś dopłacać jeśli chcę internet mieć (...)

 • T-Mobile nie działający blueconnect

  Witam, mam taki problem, dnia .26.09.2012 Podpisalłem umowe na internet mobilny z siecią t-mobile w salonie, juz w 1 dniu internet strasznie wolno działal, (...)

 • Owołanie od dezycji - pilnie potrzebna pomoc.

  Bardzo Was proszę o pomoc. Sytuacja przedstawia się tak - mojej bliskiej koleżance kończyła się umowa na internet w lipcu. W czerwcu PODOBNO dzwonił (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • czy przelewy przez internet są bezpieczne????

  Witam! mam pewne wątpliwości co do wykonywania przelewów przez internet. Otóż mam internet radiowy i słyszałam, że dobrzy hakerzy są w stanie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane