Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć

  neostrada tp. Odliczeniu podlega kwota brutto z faktur VAT (czyli razem z naliczonym VAT). Wydatki na Internet jako koszt uzyskania przychodów Wydatki na Internet podlegają odliczeniu od dochodu

 • Mobilny Internet oraz stałe łącze

  podatkowe uznają również, iż prawo odliczenia przysługuje podatnikowi wskazanemu na fakturze. Stąd jeśli na fakturze VAT za Internet mobilny wskazany jest wyłącznie mąż, to tylko on może (...)

 • Internet to miejsce publiczne

  internet nie jest miejscem publicznym - w efekcie niezasadne umorzył postępowanie. "Wbrew przekonaniu wyrażonemu przez sąd rejonowy, internet nie jest jedynie zapisem danych w komputerach, (...)

 • Porada prawna na temat internet

  Nie szukaj dłużej informacji na temat internet, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zgłoszenia do programu Certyfikat UKE

  w sieci Internet. Dokument opracowany przez operatora w formie papierowej i/lub elektronicznej wskazujący użytkownikowi możliwości ochrony zarówno osób korzystających z dostępu do sieci Internet, (...)

 • Ulga na internet w rozliczeniu PIT za 2017 r.

  ) opłaty za bezpośredni dostęp do sieci Internet, pozbawi go możliwości odliczenia od dochodu wydatków z tytułu użytkowania sieci Internet. Jeżeli podatnik posiada za świadczone usługi (...)

 • Ulga za Internet

  wpływa fakt, że np. mama jest pełnomocnikiem do konta córki, gdyż wydatek w dalszym ciągu jest ponoszony przez córkę. Polecamy także: Masz Internet? Sprawdź, czy i ile możesz odliczyć Internet, (...)

 • Rozliczenie roczne – ulga internetowa

  dochodu podlegającego opodatkowaniu.Odliczenie wydatków na internet w zeznaniu PITSamo wykazanie poniesionych wydatków na internet w zeznaniu PIT nie jest czynnością skomplikowaną. (...)

 • Jakie zmiany w podatkach od nowego roku?

  to korzystne dla podatników, gdyż przez pierwsze miesiące będą mogli odliczać wydatki na internet, mimo że nie będą ponosić ciężaru podatku VAT. Ulga na internet będzie ulgą odliczaną (...)

 • Popularna ulga na internet już poza zasięgiem części podatników

  telefonicznego – opłata za internet musi być wyodrębniona) Jeżeli wydatki na internet ponosimy wspólnie z inną osobą, na przykład współmałżonkiem i potwierdzają to faktury czy (...)

 • PITY 2010: jak rozliczyć ulgę internetową

  internet,2) z internetu musimy korzystać w lokalu, który jest naszym miejscem zamieszkania,3) poniesione wydatki na internet muszą być udokumentowane wystawioną fakturą VAT w rozumieniu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Internet

  Witam Mam takie pytanie jak wygląda sprwa założenia internetu w domu gdzie mam dwa komputery czy będę coś dopłacać jeśli chcę internet mieć (...)

 • T-Mobile nie działający blueconnect

  Witam, mam taki problem, dnia .26.09.2012 Podpisalłem umowe na internet mobilny z siecią t-mobile w salonie, juz w 1 dniu internet strasznie wolno działal, (...)

 • Owołanie od dezycji - pilnie potrzebna pomoc.

  Bardzo Was proszę o pomoc. Sytuacja przedstawia się tak - mojej bliskiej koleżance kończyła się umowa na internet w lipcu. W czerwcu PODOBNO dzwonił (...)

 • Nielegalny wynajem mieszkania, a meldunek...

  Witam! Poszukuję pilnie informacji na następujący temat. Wynajmowałem mieszkanie - jak się okazało właścicielka nie odprowadzała za nie podatku (...)

 • czy przelewy przez internet są bezpieczne????

  Witam! mam pewne wątpliwości co do wykonywania przelewów przez internet. Otóż mam internet radiowy i słyszałam, że dobrzy hakerzy są w stanie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane