Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Składanie zeznań PIT-37 za rok 2008 przez Internet

  wersji elektronicznej nie będzie podlegać opłacie skarbowej.Źródło: www.mf.gov.pl formularz interaktywny, składanie deklaracji, zeznanie podatkowe, rozliczenie roczne, PIT-37, rok 2008, Internet

 • Jak uzyskać zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego?

  informacji o osobie” (format RTF) Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o osobie” (format PDF) Formularz „Zapytanie o udzielenie informacji o podmiocie zbiorowym&rdquo

 • Administracyjne postępowanie uproszczone

  samodzielnie),  z wykorzystaniem urzędowego formularza:  elektronicznego (formularz interaktywny, np. na ePUAP),  tradycyjnego (papierowego, dostępnego w siedzibie lub na stronie (...)

 • Porada prawna na temat interaktywny formularz krs

  Nie szukaj dłużej informacji na temat interaktywny formularz krs, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak złożyć zeznanie podatkowe?

  dysponują.  Podatnicy zaliczający się do drugiej grupy mogą abo pobrać interaktywny formularz albo zainstalować e-Deklaracje Deskop. Wszystkie potrzebne do tego dane znaleźć można na (...)

 • Zmiana władz stowarzyszenia - formularz KRS

  spółki\". Formularz KRS-ZK jest wypełniany w następujących przypadkach: w celu wykreślenia organu uprawnionego do reprezentacji lub organu nadzoru, zmiany składu tego organu, zmiany (...)

 • Jak założyć spółkę komandytową?

  KRS-WM (przedmiot działalności) - należy wskazać zakres działalności spółki wg Polskiej Klasyfikacji Działalności; formularz KRS-WA (oddziały, terenowe jednostki organizacyjne) (...)

 • Podatek od sprzedaży na Allegro. Zobacz, kiedy musisz zapłacić

  siedziby na terytorium Polski. We wniosku możemy spytać o stan faktyczny oraz o ewentualne zdarzenia przyszłe, których następstwem mogą być określone konsekwencje podatkowe. Interaktywny formularz

 • Najważniejsze zmiany w prawie w Nowym Roku

  powinniśmy przesłać do urzędu do końca kwietnia. Interaktywny formularz, za pomocą którego będzie można wypełnić i wysłać zeznania roczne, znajduje się na stronie www.e-deklaracje.gov.pl. (...)

 • Ponad 25 tys. zeznań PIT-37 on-line

  wskazują statystki, przesłanie deklaracji podatkowej tą droga cieszy się dużym powodzeniem, gdyż jest to forma szybka i skuteczna.  Przypominamy, że interaktywny formularz za pomocą którego (...)

 • Rozliczenie roczne przez internet prosto jak nigdy dotąd - już działa! PIT-37 bez kwalifikowanego podpisu elektronicznego

  Ministerstwo Finansów uruchomiło usługę elektronicznego rozliczenia PIT-37 przez Internet, bez konieczności potwierdzania go kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Interaktywny formularz za pomocą

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane