Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  informacje zawarte w aktach spraw podatkowych, z wyłączeniem informacji określonych w art. 182, organom i osobom wymienionym w art. 298. § 2.  Organy podatkowe udostępniają informacje (...)

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  ;  2) oznaczenie podmiotu, któremu informacje gospodarcze ujawniono;  3) ujawnione dane.2. Informacje, o których mowa w ust. 1, są przechowywane w rejestrze zapytań przez okres 12 miesięcy (...)

 • Stosowanie ustawy o STIR

  zagregowane informacje o łącznej kwocie takich transakcji (bez wskazywania ich drugiej strony; art. 119zq pkt 2 O.p.). Osoby fizyczne nieprowadzące działalności Wyłudzenia skarbowe powodują bardzo (...)

 • Porada prawna na temat informacje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat informacje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Dokumentacja przetwarzania danych osobowych według RODO

  , wskazanie źródła pozyskania danych, wskazanie użytego do przetwarzania systemu informatycznego, informacje dotyczące przeprowadzonej oceny skutków dla ochrony danych itp. W niektórych

 • Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej

  działalności gospodarczej 8) informacje o wszczęciu postępowania naprawczego;   9) informacje o udzieleniu, zmianie i cofnięciu koncesji;   10) informacje (...)

 • Biura informacji gospodarczej - sposób na nierzetelnych kontrahentów

  upoważnienia. Odmowa udzielenia upoważnienia (jak również nieprzychylne dla niego informacje z biura) mogą stanowić podstawę do odmowy zawarcia umowy o kredy konsumencki lub do zawarcia takiej (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  klauzulą „Tajemnica skarbowa”, a jego przekazanie następuje w trybie przewidzianym dla dokumentów zawierających informacje niejawne stanowiące tajemnicę służbową w rozumieniu przepisów o

 • Jak uzyskać informacje sektora publicznego do ponownego wykorzystania?

  nie są jednostki sektora publicznego,  5.  podmiotów, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe - chyba że informacje te stanowią informacje

 • Zasady uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym w Polsce

  państw członkowskich.   Wnioski, zawiadomienia i informacje, o których mowa wyżej, są przekazywane niezwłocznie w postaci elektronicznej. Informacje przekazywane w ramach współpracy

 • CEPiK po zmianach

  , odnalezienie, wyrejestrowanie czy zbycie pojazdu, informacje o obowiązkowym ubezpieczeniu OC, informacje o badaniu technicznym i odnotowanym podczas badania stanie licznika. Zakres danych i informacji

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • CZY STUDENT PROWODZĄCY DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZĄ MOŻE JAKOŚ OBEJŚĆ ZUS?

  Jestem studentem - nie mam jeszcze 26 lat i chce rozpocząć działalnośc gospodarczą.Pytanie do ludzi którzy sie znają na rzeczy - czy mogę całkowicie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane