Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  informacje zawarte w aktach spraw podatkowych, z wyłączeniem informacji określonych w art. 182, organom i osobom wymienionym w art. 298. § 2.  Organy podatkowe udostępniają informacje (...)

 • Ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych

  ;  2) oznaczenie podmiotu, któremu informacje gospodarcze ujawniono;  3) ujawnione dane.2. Informacje, o których mowa w ust. 1, są przechowywane w rejestrze zapytań przez okres 12 miesięcy (...)

 • Stosowanie ustawy o STIR

  zagregowane informacje o łącznej kwocie takich transakcji (bez wskazywania ich drugiej strony; art. 119zq pkt 2 O.p.). Osoby fizyczne nieprowadzące działalności Wyłudzenia skarbowe powodują bardzo (...)

 • Porada prawna na temat informacje

  Nie szukaj dłużej informacji na temat informacje, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej

  działalności gospodarczej 8) informacje o wszczęciu postępowania naprawczego;   9) informacje o udzieleniu, zmianie i cofnięciu koncesji;   10) informacje (...)

 • Biura informacji gospodarczej - sposób na nierzetelnych kontrahentów

  upoważnienia. Odmowa udzielenia upoważnienia (jak również nieprzychylne dla niego informacje z biura) mogą stanowić podstawę do odmowy zawarcia umowy o kredy konsumencki lub do zawarcia takiej (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  klauzulą „Tajemnica skarbowa”, a jego przekazanie następuje w trybie przewidzianym dla dokumentów zawierających informacje niejawne stanowiące tajemnicę służbową w rozumieniu przepisów o

 • Jak uzyskać informacje sektora publicznego do ponownego wykorzystania?

  nie są jednostki sektora publicznego,  5.  podmiotów, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe - chyba że informacje te stanowią informacje

 • CEPiK po zmianach

  , odnalezienie, wyrejestrowanie czy zbycie pojazdu, informacje o obowiązkowym ubezpieczeniu OC, informacje o badaniu technicznym i odnotowanym podczas badania stanie licznika. Zakres danych i informacji

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 31-58)

  funduszem inwestycyjnym, lub 4) na podstawie wydanego przez właściwy organ zaświadczenia, jest traktowany jako fundusz inwestycyjny.5. Imienne informacje, o których mowa w ust. 1, obejmują

 • Sprzedaż zdalna w przepisach UE

  przypadku termin ten zostaje przedłużony do następnego dnia roboczego, jeśli jego ostatni dzień przypada na sobotę lub dzień ustawowo wolny od pracy. Jeżeli natomiast wszystkie niezbędne informacje (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Rozwód kościelny

  Czy ktoś może mi udzielić informacji, jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać rozwód kościelny? (ada) Prawdę mówiąc jeszcze nie konsultowałem (...)

 • Społeczny kurator sądowy

  Jakie są obowiązki społecznego kuratora sądowego, na jakich warunkach ( umowa, płaca) pracuje? (Ola) jak sama nazwa wskazuje jest to praca spoleczna, (...)

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • CZY STUDENT PROWODZĄCY DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZĄ MOŻE JAKOŚ OBEJŚĆ ZUS?

  Jestem studentem - nie mam jeszcze 26 lat i chce rozpocząć działalnośc gospodarczą.Pytanie do ludzi którzy sie znają na rzeczy - czy mogę całkowicie (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane