Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Czy można osłabić inflację?

  ., Warszawawww.pkpplewiatan.pl inflacja, wzrost cen, ceny towarów i usług

 • Almunia: widzę ciemność...

  obszarach. Oczekuje się, że inflacja mierzona za pomocą wskaźnika HICP stopniowo wzrośnie do około 1,25 proc. w przyszłym roku, ponieważ efekty bazowe wcześniejszych gwałtownych zmian cen energii (...)

 • Komisja Europejska przewiduje silniejsze spowolnienie gospodarcze

  , stopniowe zanikanie w nadchodzących miesiącach wpływu jaki miały na nią podwyżki cen energii i żywności z przeszłości wskazuje na to, że inflacja może znajdować się w punkcie zwrotnym. Jednakże (...)

 • Porada prawna na temat inflacja

  Nie szukaj dłużej informacji na temat inflacja, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Indeks Biznesu PKPP Lewiatan - wrzesień 2008

  , Bohdan Wyżnikiewicz, Leszek Zienkowski.  Źródło: PKPP Lewiatan, www.pkpplewiatan.pl makroekonomiczne wskaźniki, inflacja, bezrobocie, ekonomia, finanse, Indeks Biznesu PKPP Lewiatan, wrzesień

 • Gospodarka UE stabilizuje się dzięki działaniu środków wsparcia

  inflacja mierzona za pomocą wskaźnika HICP - oficjalnego instrumentu pomiaru - będzie nieco niższa niż 1 proc. w UE (0,5 proc. w strefie euro) w 2009 r. i stopniowo wzrośnie do około 1,25 proc. w (...)

 • Alimenty a inflacja

  . alimenty, wysokość, świadczenie, klauzula, waloryzacja, inflacja

 • Światowa gospodarka według MFW

  -1,2% PKB. Zobacz Raport MFW  wzrost gospodarczy, MFW, PKB, gospodarka, inflacja, saldo obrotów bieżących, prognoza

 • Rząd przyjął projekt ustawy budżetowej na 2009 r.

  finansów państwa jest istotnym elementem usprawniającym planowanie i zarządzanie środkami publicznymi.Źródło: www.mf.gov.pl budżet państwa, dochody, wydatki, deficyt, inflacja, Rząd, (...)

 • Indeks biznesu PKPP Lewiatan - maj 2009

  się wymykać spod kontroli. Również inflacja coraz bardziej oddala się od celu wyznaczonego przez NBP, co może utrudnić dalsze obniżki stopy procentowej dla ożywienia koniunktury. Jedynym optymistycznym

 • Chłodne wiosenne prognozy BUSINESSEUROPE

  płatniczego.Wybrane prognozy BUSINESSEUROPE (koniec lutego 2009)strefa euroUE272008200920082009dynamika PKB %0,8-2,11-2,2inflacja CPI %3,20,83,51,0stopa bezrobocia %7,59,57,09,0wzrost zatrudnienia %0,9-2,21,1-2,0źródło

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Inflacja a nasze oszczędności

  Czy szumnie komentowany wzrost inflacji wpłynie jakoś na moje oszczędności? Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Niestety ma. Jeżeli umieścimy (...)

 • rząd okradnie nas też z lokat jednodniowych

  witam, jednak będzie podatek od jednodniowych lokat, teraz zapłacisz podatek belki nawet od 2zł odsetek na lokacie!! Najlepiej okradać najbiedniejszych (...)

 • Wskaźnik inflacji na 2011

  Inflacja konsumencka wyniosła w grudniu 2010 3,1% wobec 2,7% w listopadzie. Jakie są prognozy GUS na 2011? Czy urząd statystyczny nie powinien już (...)

 • Książeczka Mieszkaniowa!

  Ile może refundować bank premii gwarancyjnych w procentach właścicielowi książeczki mieszkaniowej, gdy kwota wynosi 55 tyś[w starych złotych]? (luck_gr) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane