Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • W Sejmie o in vitro

  posiedzenia Sejmu.Podstawa prawna:Druk sejmowy: 2249 in vitro, zapłodnienie, sejm, obrady, głosowanie

 • Społeczno-ekspercki projekt o in-vitro już w Sejmie

  prokreacji na obszarze Unii Europejskiej występuje jedynie w takich państwach jak Cypr, Czechy Malta, Portugalia i Słowacja.Dariusz Madejski, e-prawnik.pl in vitro, Sejm, zarodek, komórki rozrodcze

 • Jak dostać lek w aptece?

  przeznaczenia żywieniowego; wyrobu medycznego; wyposażenia wyrobu medycznego; wyrobu medycznego do diagnostyki in vitro; wyposażenia wyrobu medycznego do diagnostyki in vitro. Recepta lekarska (...)

 • Porada prawna na temat in vitro ustawa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat in vitro ustawa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakie przychody nie podlegają podatkowi dochodowemu od osób fizycznych?

  fizycznych (Tekst jedn. Dz. U. 2012 poz. 361 ze zm.) ustawa z dnia 30 października 2002 r. o podatku leśnym (Dz. U. 2002 r. Nr 200 poz. 1682 ze zm.) ustawa z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków (...)

 • Jakość w prawie unijnym

  wybuchowych, łodzie rekreacyjne, dźwigi, sprawność energetyczne lodówek i zamrażarek domowych, urządzenia ciśnieniowe, urządzenia do diagnostyki in vitro. Jak producent lub importer powinien (...)

 • Ustawa o podatku od towarów i usług

  ich grzybni, uprawy roślin „in vitro”, fermową hodowlę i chów drobiu rzeźnego i nieśnego, wylęgarnie drobiu, hodowlę i chów zwierząt futerkowych i laboratoryjnych, chów i hodowlę (...)

 • Określono normy szacunkowe dochodu z działów specjalnych produkcji rolnej obowiązujące w 2008 r.

  . W szklarniach nie ogrzewanych stosuje się normę roczną bez względu na okres i rodzaj prowadzonej uprawy. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • in vitro nie bedzie regulowane ustawą!

  Witam serdecznie!!!! Polska podpisała Konwencję Bioetyczną Rady Europy z 1997 roku, ale jej nie ratyfikowała. Stanowi ona próbę określenia podstawowych (...)

 • ustawa o in vitro

  Jak będzie brzmieć treść ustawy o in vitro ? Czy są już jakieś konkretne informacje na ten temat? Kiedy odbędą się kolejne debaty na ten temat? (...)

 • Interesuje mnie aplikacja kuratorska

  Jakie szanse ma zwykły prosty człowiek z ulicy (bez pleców itp.) na aplikację kuratorską? Nie mam (niestety) znajomości, a chciałabym złożyć (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane