Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Z jakiego wsparcia aktywizacyjnego mogą korzystać bezrobotni?

  gospodarczej wynosi co najmniej 80 km lub czas dojazdu do tej miejscowości i powrotu do miejsca dotychczasowego zamieszkania środkami transportu zbiorowego przekracza łącznie co najmniej 3 godziny dziennie

 • Podstawa wymiaru Twojej składki na ubezpieczenie społeczne - sprawdź ile wynosi i jak ją ustalić

  , stypendystów sportowych - stanowi kwota stypendium, słuchaczy Krajowej Szkoły Administracji Publicznej - stanowi kwota stypendium, bezrobotnych - stanowi kwota zasiłku, świadczenia (...)

 • Jak najkorzystniej zatrudnić nianię?

  ubezpieczenia społeczne z tytułu wykonywania umowy uaktywniającej wynosi co najmniej tyle ile najniższa podstawa, o której mowa w art. 18 ust. 8 ustawy, ubezpieczonemu przysługuje wybór (...)

 • Porada prawna na temat ile wynosi stypendium stazowe

  Nie szukaj dłużej informacji na temat ile wynosi stypendium stazowe, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kto może otrzymywać zasiłek rodzinny?

  Ile wynosi zasiłek rodzinny? Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi miesięcznie: 95,00 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 124,00 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

 • Jak dobrowolnie ubezpieczyć się zdrowotnie?

  urlopie bezpłatnym). Ile trzeba czekać? Wniosek jest rozpatrywany niezwłocznie – na jego podstawie zawierana jest umowa na czas nieokreślony. Jeśli zainteresowany wnioskuje o odstąpienie (...)

 • Prawa i obowiązki bezrobotnego

  członkowskiego Unii Europejskiej w celu poszukiwania pracy, zachowuje prawo do tych świadczeń. Ile wynosi zasiłek wypłacany bezrobotnemu? Aktualne stawki zasiłku dla bezrobotnych znajdziesz (...)

 • Dla kogo zasiłek rodzinny?

  Ile wynosi zasiłek rodzinny? Wysokość zasiłku rodzinnego wynosi obecnie miesięcznie: 95 zł na dziecko w wieku do ukończenia 5 roku życia; 124 zł na dziecko w wieku powyżej (...)

 • Zawieszenie i zmniejszenie emerytury

  oraz stypendium sportowego, a także z tytułu prowadzenia pozarolniczej działalności oraz umowy agencyjnej lub umowy zlecenia, jak również z tytułu współpracy przy tej działalności lub współpracy (...)

 • Komu przysługuje zasiłek dla bezrobotnych?

  szczegółowego trybu przyznawania zasiłku dla bezrobotnych, stypendium i dodatku aktywizacyjnego (Dz.U. z 2009 r. poz. 1118, z późn. zm.).   Zasiłki dla bezrobotnych: podstawowy

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • podać do sądu czy nie???

  Poproszę o poradę! Jestem mamą samotnie wychowującą 3-letnią dziwczynkę.Dziecko posiada moje nazwisko ponieważ z ojcem dziecka nie doszliśmy (...)

 • Alimenty na dorosłe dziecko

  Dwa lata temu rozwiodłem się z żoną, płacę alimenty na nią i dwójkę dzieci. Na każdego po 500zl. Moja córka jest już pełnoletnia w tym roku (...)

 • Pozew o alimenty na dorosłe dziecko-potrzebny wzór.

  Bardzo proszę o pomoc! Mam skończone 18 lat, rok temu moi rodzice się rozstali. Obecnie chodzę do szkoły policealnej. Na początku jeszcze mój ojciec (...)

 • przyznano: 0 zł

  czy jest możliwe zasądzenie zerowych alimentów? podobno powód musi udowodnić przed sądem, że mu się kasa należy. zatem, jeśli nie przedstawię (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane